slogan

        

PRZETWÓRNIA

 

c_145_145_16777215_00_images_slimaki_mazurskie.jpgCała produkcja w naszej przetwórni to wszystko manufaktura - ręczna specjalistyczna praca.

Przygotowujemy filety ślimaka w ściśle określony sposób w naszej przetwórni Eko Snails Garden. Podczas obróbki mięczaków, po usunięciu części niejadalnych pozostaje sama stopa, która jest częścią jadalną. Produkt wysokiej jakości, o ściśle określonym wyglądzie i parametrach. Jakość produkowanego towaru spełnia najwyższe standardy i wymogi co do jakości na rynku zachodnim.

 

 

c_145_145_16777215_00_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgZakład Przetwórstwa Ślimaków Eko Snails Garden należy do Europejskiej Sieć Dziedzictwa Kulinarnego.

Snails Garden Horeca jest liderem w hodowli ślimaków mięsnych na polskim rynku. Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiadający potrzebom pierwszej klasy, gdzie stosowane są odpowiednie praktyki produkcyjne. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków i kawioru w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich świeżości.

 


Hodowla & Zakład
Przetwórstwa ślimaków mazurskich i kawioru
P.P.H.U EKO SNAILS GARDEN

14-400 Krasin 16A
PL 28040901 WE
Tel: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Partnerzy

Dworek Sople  radio MedwayLogo Francja na talerzubio snailsgarden slimak na lato    logozegluga