slogan

        

PASZA DLA ŚLIMAKÓW

UWAGA! Udział procentowy nogi w masie tuszy i masie ciała jest większy u ślimaków żywionych mieszanką niskobiałkową niż wysokobiałkową. Niezależnie od poziomu białka w paszy, większą wydajność mięsną wykazano u ślimaków z chowu polowego. Generalnie, podwyższenie zawartości białka w paszy nie wpłynęło na wzrost wydajności mięsnej nogi Helix aspersa (Muller, Maxima).

Wydajność mięsna zależała raczej od systemu utrzymania poszczególnych podgatunków tego ślimaka. Stwierdzono, że na wskaźniki wartości odżywczej mięsa Helix aspersa większy wpływ miał system utrzymania ślimaków niż poziom białka w paszy - Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy, Dział Technologii, Ekologii i Ekonomiki Produkcji Zwierzęcej, 32-083 Balice k. Krakowa/2016

Firma Snails Garden wraz z mieszalnią Kompasz, jest pierwszą, która wprowadziła 10 lat temu na rynek POLSKI pasze dla ślimaków. Doświadczenie zdobyte - bezcenne. Przez ten okres znacznie zmieniły się parametry pasz na polskim rynku. Proszę pamiętać, że pasze DLA ŚLIMAKÓW na polski klimat, powinny się znacznie różnić od receptur hiszpańskich, czy francuskich.

Hodowcy zainteresowani pełną ofertą i parametrami paszy, proszeni są o kontakt. W tej chwili posiadamy najtańsze mieszanki paszowe na rynku (od 1,60 zł/kg)!

Dział zamówień: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Partnerzy

Dworek Sople  radio MedwayLogo Francja na talerzubio snailsgarden slimak na lato    logozegluga