slogan

     

Bistro SlimakaŚwiat ślimaka z degustacją.

Farma Eko Snails Garden jest otwarta, nie ma biletów wstępu, niemniej każdej wycieczce proponujemy w zamian za oprowadzenie i opowieści o technologii produkcji, historii ślimaka kulinarnie i pokazaniu przetwórni: - danie degustacyjne, w którego skład wchodzi pięć różnych dań degustacyjnych z naszego Bistro Ślimaka, oraz bonus, czyli kawior biały. Koszt zestawu dla 1 osoby 89 zł ( minimalna grupa 20 osób)

Oczywiście menu możemy przygotować bogatsze, wg życzenia gości, może się składać z przystawki, dania głównego i deseru.
Grupy zorganizowane mogą być w różnym przedziale wiekowym, gdyż dla każdego mamy ciekawe atrakcje.

Maksymalna ilość miejsc to 60 osób.

Na pewno takie doznania kulinarne zostaną w pamięci na długo...jest to niepowtarzalna okazja poczuć się jak w Paryżu...ale na POLSKĄ nutę:) Ponadto goście, dostaną silny zastrzyk energetyczny - w postaci czystego białka...ślimaki to min 16% białka, ponad 70% nienasyconych kwasów tłuszczowych i selenu (pierwiastka życia) tyle co u ryb morskich.

Niepowtarzalne atrakcje; wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, łowienie ryb oraz nasze zwierzaki, baranek i mini owieczki, kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie, paw, perliczki, małe przepiórki i króliczki.

Dla wycieczek zorganizowanych oferujemy oprowadzenie po przetwórni, gdzie przedstawimy i omówimy proces uboju oraz przetwórstwa ślimaka hodowlanego. Zaprezentujemy proces przygotowania kawioru białego z jaj ślimaka oraz jak pozyskujemy śluz ślimaka który wykorzystujemy do produkcji kosmetyków. Poprowadzimy również małą prelekcję na temat historii ślimaka oraz jego hodowli.

Jeżeli taka forma Państwu odpowiada, to zarezerwujemy miejsca siedzące i jesteśmy do dyspozycji.

 

 

BistroSlimaka Krasin BistroSlimaka KrasinWycieczka farma slimakowprzetwornia slimakow SnailsGardenBistro Slimaka letnieWycieczka SnailsGarden

 

* foto: odwiedziny / wycieczka Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie.

Z kulinarnymi pozdrowieniami

Mariola i Grzegorz Skalmowscy
P.P.H.U Eko Snails Garden & Bistro Ślimaka

Finalista Food Business Awards 2017!
Kategoria: Koncept gastronomiczny

Tel: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bistroslimaka.pl

Nasi Partnerzy

  radio Medwaybio snailsgarden     logozegluga