slogan

     

wycieczki7 7 bistro slimakaNa czym polegają wycieczki 7+7?

To podróż polegająca na połączeniu zwiedzania i wypoczynku, czyli tzw. 7+7. Organizatorzy wyjazdów widząc rosnące zainteresowanie tego typu ofertą, z roku na rok wprowadzają coraz więcej kierunków.
 
Czy 7+7 to idealny sposób na spędzenie wakacji?
Zapraszamy na codzienne spotkania "Dni Otwarte 7+7" w Snails Garden - porady hodowlane. Osoby zainteresowane hodowlą ślimaków, proszone są o podanie swojego adresu e-mail poprzez czat lub formularz kontaktowy, a wszelkie informacje dotyczące konsultacji, wyślemy na wskazany adres.
 
eko muzem Bistro SlimakaPrzyjemne z pożytecznym
Zabierzcie ze sobą rodziny i dzieci. U nas znajdziecie nocleg w niebanalnym miejscu, rejsy statkiem lub jachtem do wyboru, mini zoo dla dzieci i niebanalne tapas z naszych ślimaków. Natomiast podczas naszych Dni Otwartych, zainteresowani hodowlą ślimaków, mogą umówić się na indywidualne konsultacje. Polecamy! Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem ( nasze miejsce na mapie to 11 )
 
Polecamy!
Książka o hodowli ślimaków - w 5 minut u Ciebie - 2 książki w cenie jednej w wersji elektronicznej. Opis chowu na polu i w budynku + druga książka GRATIS o wartości UWAGA!!! 89 zł - Najlepsza książka kulinarna na świecie! "Ślimaka Kulinarna Podróż" Zakup online - książka w kilka minut u Ciebie.
__________________________________________
Firma SNAILS GARDEN, znana w Polsce, Europie i na świecie właśnie dzięki... ślimakom. 
Zajmuje się produkcją kawioru białego, hodowlą i przetwórstwem ślimaków jadalnych, a także kosmetyków z wykorzystaniem śluzu ślimaka.
 
Wielokrotnie nagradzana firma SNAILS GARDEN istnieje od 2003 roku.
 
 

slimaki po mysliwskuCo łączy ślimaki z takimi sławami jak Edyta Górniak, Robert Kubica czy Magda Gessler? On z wykształcenia cukiernik, ona technolog żywności. Rzucili wszystko i postawili na ślimaki. Grzegorz i Mariola Skalmowscy, właściciele Snails Garden & Bistro Ślimaka, walczą o wygraną w naszej akcji Lokal z Duszą 2018. Nie jesteśmy ani gospodarstwem agroturystycznym ani skansenem. Jesteśmy typową polską wsią — opisuje pan Grzegorz. — Do miejsca z duszą, nie potrzebujemy ani murów, ani ścian. Potrzebne jest świeże powietrze i lokalność. Jak w pobliżu rośnie pokrzywka, to niech ona sobie rośnie. Warto się zabudować, ale naturą. Raz pokonaliśmy cały świat - Gazeta Olsztyńska "Lokal z Duszą 2018"

Warmia Mazury hodowla slimakowŚwiatowych sukcesów nie brakuje także w zaskakujących biznesach. Na arenę międzynarodową wypełzł – co za chwilę zdradzi rodzaj jej działalności – polski lider produkcji ślimaków, kawioru ze ślimaków i kosmetyków ze śluzem ślimaka. Ruszyły zamówienia na reproduktory Snails Garden. Zamówienia są przyjmowane od czerwca. W pierwszej kolejności hodowco, zarezerwuj dla siebie ślimaki zarodowe do produkcji, podpisz umowę a następnie inwestuj w infrastrukturę. To jest dla ciebie gwarancja że rozpoczniesz hodowlę w wyznaczonym terminie a zamówiony towar dla Ciebie będzie. Ten rok pokazał, że masa chętnych, nie otrzymała materiału zarodowego od Snails Garden, ponieważ nie dokonali zamówienia w odpowiednim czasie...

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecamy! Książka o hodowli ślimaków 2018 r. - w 5 minut u Ciebie - 2 książki w cenie jednej w wersji elektronicznej. Jesteśmy głęboko przekonani, że z wiedzą zaczerpniętą z tej książki hodowla będzie prostsza, łatwiejsza i przyniesie hodowcom sukces przekładający się na osiągnięty zysk. Używając odpowiedniej techniki chowu możesz pomnożyć Twoje zyski!

Opis chowu na polu i w budynku (rok wydania: 2018 / Liczba stron: 92 i 27 zdjęć) + druga książka GRATIS o wartości UWAGA - 89 zł - Najlepsza książka kulinarna na świecie! "Ślimaka Kulinarna Podróż" Zakup online - książki w kilka minut u Ciebie. Sklep online...

_______________________

Foto Facebook - Poznaj Warmię i Mazury: http://invest.warmia.mazury.pl/pl/

Bistro Slimaka Mistrzostwa Świata coraz bliżej ⚽ Kochani, chcecie poczuć się jak Car Rosji?

Był taki wielki smakosz Hrabia Talleyrand (minister Napoleona), który to polecił przygotować ślimaki na kolację, właśnie dla cara Rosji!

Неподалеку от Эльблонгского канала находится единственная семейная фирма в Польше, которая занимается выращиванием и переработкой съедобных улиток, а также приготовлением и подачей на стол готовых блюд в «Бистро Улитки» на ферме улиток. Рецепты для меню взяты из собственной книги " Кулинарное Путешествие улитки", которая была признана лучшей кулинарной книгой мира.

Więcej informacji na Poland Travel Moskwa, Kaliningrad - Бистро Улитки» - мир улитки с дегустацией
____________
Bistro Ślimaka - zaprasza codziennie od 12.00 do 19.00 #PolandTravel - W Bistro Ślimaka spróbujcie dań z najlepszej książki kulinarnej ŚWIATA!

Nasze menu (tu klikaj)

Mariola Grzegorz Skalmowscy Leszek Cimoch Radio Olsztyn W pogoni za marzeniami. Parę słów do mikrofonu i kilka ciekawych pomysłów...Gośćmi Leszka Cimocha w rozmowie gospodarczej nasza rodzinna firma Snails Garden - zapraszamy! I część dotyczy hodowli ślimaków, skupu ślimaków, przetwórstwa i realnych cen za granicą. W drugiej części rozmawiamy o współpracy, kosmetykach ze śluzu ślimaka i sieci restauracji ze ślimakami.

Jest luka, jeżeli chodzi o tego typu konsumpcje w Polsce, na ślimakach zarabia się na próbowaniu...

"Naszym marzeniem jest aby w Polsce, szczególnie na Warmii i Mazurach były jadane ślimaki (…) Przez 10 lat prowadziliśmy gastronomie w Elblągu, a później uciekliśmy na wieś (…) W gazecie czytaliśmy o przetwórni ślimaków (…) My poszliśmy o wiele dalej. Byliśmy na fermach we Francji. Podejrzeliśmy jak się hoduje ślimaki (…) Stworzyliśmy system klatek do hodowli i rozmnażania ślimaków (…)"

W Polsce ślimaki były jadane od 1682 roku.

"W najstarszej Polskiej książce kucharskiej pt. „Zebranie potraw” znajdziemy więcej przepisów na ślimaki niż na wieprzowinę. Biskupi warmińscy jadali ślimaki. Są ślimaki śródziemnomorskie, afrykańskie i nasze winniczki, które nazwaliśmy mazurskie. Na niewielkim areale wielkości pół hektara można mieć hodowlę wielkości 10 – 20 ton (…) W ten biznes trzeba się zaangażować. Cykl produkcji trwa 7 miesięcy. Tu na Warmii i Mazurach powstała pierwsza ekologiczna, certyfikowana hodowla ślimaków. nasze ślimaki trafiają głównie do Hiszpanii i Włoch"

Posłuchaj rozmowy gospodarczej - Radio Olsztyn


 

Mariola Skalmowska, Leszek Cimoch i Grzegorz Skalmowski

 

Dzien Dobry TVN slimaki kawior

Dziękujemy wszystkim, którzy byli w tę weekendową sobotę razem z nami...stresik był..nie powiemy. Dziękujemy Mikołaj Rey i całej załodze Dzień Dobry TVN. Wyszło wspaniale!!!. Kto przegapił..możne nadrobić, komentarze w studio zacne, zapraszamy! Ps...drugi film, przedstawia nasz zakątek ślimaka.

Okazuje się, że ślimaki z Polski, a zwłaszcza ślimaczy kawior, są doceniane w europejskich restauracjach. Jak wygląda cały proces hodowli, zbioru i oczyszczania kawioru? Jak smakuje polski kawior ze ślimaka? I ile kosztuje? W Studio DZIEŃ DOBRY TVN o polskim, ślimaczym kawiorze opowiadał ekspert ds. kulinariów Mikołaj Rey - Kawior ze ślimaka polską specjalnością?
_____
Interesuje Cię więcej na temat hodowli ślimaków to tu klikaj...

slimaki

Chcesz założyć hodowle ślimaków, ale nie chcesz ponosić wielkich kosztów?
Dla Ciebie stworzyliśmy "Starter" Oferta jest skierowana, także do salonów SPA. Ślimaki posiadają certyfikat BIO, co potwierdza ich ekologiczne działanie i wytworzenie wysokogatunkowego śluzu ślimaka. Dodatkowym bonusem jest uzyskanie własnych jaj na kawior i do zabiegów kosmetycznych.

 

STARTER

W skład całego kompletu wchodzi:

  • technologia hodowli "Ślimaki są Super" 2018 na CD
  • opis hodowli w warunkach domowych + zdjęcia podglądowe na CD
  • HDI ( weterynaryjny Handlowy Dokument Identyfikacyjny)
  • 50 sztuk ślimaków Helix aspersa Muller zdolnych do reprodukcji
  • 0,5 kg paszy pełnoporcjowej przeznaczonej do chowu domowego ( reproduktor, oseski)
  • podłoże do inkubacji jaj - zastrzeżona receptura Snails Garden
  • ziemia do znoszenia jaj - zastrzeżona receptura Snails Garden
  • pojemnik na inkubację kokonów
  • kubki do znoszenia kokonów

Ślimaki są żywe. Z tej ilości reproduktorów można dochować się stada podstawowego w ilości nawet 5000 szt.

CENA: Tylko 299 zł ! Na terenie Polski - Przesyłka GRATIS!

Zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szukamy kooperantów na stałe dostawy jaj ślimaków. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas...

SNAIL CAVIAR

ILoveWM Kulinaria SLIMAKINowe kulinarne oblicze Warmii i Mazur! W numerze zaskoczenie kulinarnymi rozkoszami , wspaniałymi miejscami, w których można wypocząć  - niespotykanymi nigdzie indziej atrakcjami, a przede wszystkim naturalnym bogactwem i pięknem Warmii i Mazur. 

"Kiedy myślimy, że o Warmii i Mazurach wiem już prawie wszystko, odkrywam kolejne, nowe oblicza tych wspaniałych krain, pełnych ludzi – zarówno tych, którzy się tu urodzili, jak i tych, którzy zamieszkali tu uwiedzeni ich urokiem – mających kreatywne pomysły i niebojących się ich realizować" - zapraszamy do lektury ILoveW_M #latosummer2018

foto: ILoveWM