slogan

      

Mariola Piłat-Skalmowska ze statuetką "Kobieta z Charakterem"

Kobieta z Charakterem M SkalmowskaLaureatki plebiscytu Warmińsko-Mazurskiego Forum Kobiet odebrały statuetki „Kobiety z Charakterem” Sześć kolejnych mieszkanek Warmii i Mazur w piątkowy (12.04) wieczór w Eranova - Miejscu Kreatywnej Aktywności odebrało statuetki „Kobiety z Charakterem”. Wyróżnienia co roku przyznaje Warmińsko-Mazurskie Forum Kobiet, któremu przewodniczy Irena Pertyna.

Jest kilka słów, które je określają, to: talent, otwartość, uniwersalność, rozmach i służenie innym. W Olsztynie doceniono kolejne „Kobiety z charakterem”. Pragniemy poinformować z dumą -  Prezes SNAILS GARDEN Mariola Piłat Skalmowska została "Kobietą z Charakterem" Nominacja od Marszałka Gustaw Marek Brzezin.

,,Póki nie spotkasz kobiety z charakterem, nie mów że, możesz wiele.." Zespół Snails Garden, składa wyrazy uznania, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i wielkie, wielkie GRATULACJE!

Kobieta z Charakterem Marszalek M.G.Brzezin» Mariola Piłat-Skalmowska - właścicielka firmy Snails Garden w Krasinie pod Pasłękiem, specjalizującej się w produkcji kosmetyków opartych na śluzie ślimaków, które zdobyły certyfikat „Produkt Warmia i Mazury

Cała sala zaśpiewała 100 lat, a Olsztyn24 to udokumentował! Czyż ..nie można sobie wyobrazić lepszych .."18-tych" urodzin! 

Minuta 39:34 filmu... Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet | Eranova w Olsztynie | 12.04.2019

Foto: Facebook Marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo