Szlak Ślimaka ... czyli Statkiem Po Trawie!

Szlak Slimaka Walenty KaniaDzisiaj drugi dzień nagrywania! Razem z Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych"  - odwiedziliśmy perełkę regionu, czyli rejs Statkiem po Trawie..prosto z Ekofarma "Snails Garden"  Cała relacja niebawem w Food Network Polska. Ekscentryczny Walenty Kania podróżuje po Polsce w swoim food trucku, by odnaleźć jedzeniowe osobliwości. To nie będzie zwykłe gotowanie... Ale będzie pysznie.

Ciekawostka! Kapitan podaje, że budowa kanału elbląskiego była droższa o około 10% od kosztu budowy Wieży Eiffla w Paryżu. Wartość poniesionych nakładów inwestycyjnych podobno odpowiadała wartości 2,4 t złota. * o ile czegoś nie pomyliliśmy..to zawsze czuliśmy, że to Szlak Ślimaka

Dziękujemy dla Kapitana Bartka za miłe przyjęcie, pozdrawiamy wycieczkę z Gdyni i dziękujemy za znak ślimaka :)

Mapka dojazdu do naszych atrakcji

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie