Dobry Biznes Na Wsi - ogólnopolska kampania ze ślimakiem!

Mariola Piłat Skalmowska Dobry Biznes na Wsi slimakiJaki hodować ślimaki ? Na to i inne pytania, znajdziesz u nas odpowiedź. Przeszliśmy wszystkie szczeble produkcji, od hodowli ślimaków opartej na paszach przemysłowych i hodowlę BIO, po własną ubojnie z przetwórnią, hurtownie poza granicami Polski, salon sprzedaży w galerii i pierwszy koncept gastronomiczny tego typu w Polsce. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak...  Od 2003 roku jako marka SNAILS GARDEN staramy się łączyć tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością, jaką dla wielu konsumentów w Polsce wciąż jest ślimak na talerzu. Szukasz profesjonalnego wsparcia, upominku, szkolenia, książki, żywych ślimaków, a może biznes planu? Odwiedź Sklep Ślimaka

krem slimaka Snails Garden sluzZobaczcie okiem znanej blogerki Justyny 10minutspokoju! Live ❣piękna i charyzmatyczna Mariola Piłat Skalmowska. Kampania dobry biznes na wsi - Polska Organizacja Turystyczna i Krajowa Sieci Obszarów Wiejskich. Mniejsza konkurencja i specyfika prowincji sprawiają, że biznes na wsi lub małym mieście to ciekawa alternatywa dla myślących o przejściu na swoje. W Polsce dziesiątki tysięcy zapracowanych w korporacjach osób marzy o ucieczce chociaż na chwilę od miejskiego zgiełku na łono natury.

Zapotrzebowanie na te usługi rośnie z roku na rok co widać po lawinowym wzroście zapytań w google o takie słowa kluczowe jak: agroturystyka, zielona szkoła, domki na wsi, urlop i biznes na wsi.

Ekofarma "Snails Garden" - Jesteśmy pionierami i założycielami pierwszej certyfikowanej ekologicznej farmy ślimaków w Polsce ze znakiem Dziedzictwa Kulinarnego Europy.


Foto: Fanpage 10minutspokoju

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie