Nikt się nie spodziewał konsumpcji jak schabowego, bywało i głową w mur...

parafit slimaki snailsgarden markobluWiecie o tym, że prawie 14 lat zajęło nam wprowadzenie na polski rynek mięsa ślimaka w tak świadomej skali? Nikt się nie spodziewał konsumpcji jak schabowego, ale odzew ze strony polskiego rynku, jest uwieńczeniem naszej ciężkiej pracy. Niejednokrotnie pod górkę, już niby u celu, aby przekonać się, że życie ma inny plan.

Niejednokrotnie z dumą i spełnieniem pasji, ale i z wielkim ryzykiem, które okazywało się być czasami jak "głową" w mur. Każdy kto prowadzi swój własny rodzinny biznes, doskonale o tym wie. Każdy kto prowadzi własny biznes, ma też rodzinę i dzieci...

Dlatego przyświeca nam zasada: "Firma to ludzie, a nie produkty"

Z tego tytułu, mamy dla Was wraz z portalem kucharze.pl, wspaniałą książkę, którą zawsze możecie mieć przy sobie, na urządzeniu mobilnych. Klikając na wybrany przepis autora w spisie treści, od razu przeniesiecie się na jego pokazowe foto i pełną recepturę.

Kod do pobrania książki - tytułem wstępu.

Stowarzyszenie Kucharzy Polskich jest najstarszą organizacją kulinarną w Polsce, założoną w 1997 roku, zrzeszającą najlepszych kucharzy każdego szczebla z całego kraju. Misją SKP jest rozwój całej branży gastronomicznej we wszystkich jej strukturach, począwszy od nauczycieli zawodu i młodych adeptów sztuki kulinarnej, kończąc na profesjonalnych kucharzach i restauratorach, którym niejednokrotnie pomagają we wszystkich działaniach mających na celu otwarcie restauracji. Dodatkowo, dzięki międzynarodowej współpracy ze stowarzyszeniami i organizacjami z całego świata, nieustannie promują polską sztukę kulinarną na szeroką skalę.

Specjalnie dla serwisu - Kucharze.pl, został wygenerowany kod promocyjny, upoważniający do pobrania darmowego e-booka: „Ślimaka kulinarna podróż – o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte”. - kliknij tutaj

Pozostaje nam, życzyć Wam wszystkim Smacznego!

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie