Mamy pomysł na Twój event! 

Ryby raki slimakiKoncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Planujesz wydarzenie i szukasz czegoś niebanalnego? A może chcesz zorganizować od podstaw imprezę dla gości specjalnych czy pracowników? Dobrze trafiłeś!

SNAILS GARDEN pomoże Ci w realizacji niezapomnianego wydarzenia bez względu na to, czy planujesz małą, lokalną imprezę, czy naprawdę dużą uroczystość.


statystyki projekt ryby raki slimaki Snails GardenStatystyki z wydarzenia w social mediach i nasz ostatnio zrealizowany projekt, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 5 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku przy ul. Wojska Polskiego 36 odbył się konkurs kulinarny dla szkół ponadgimazjalnych z naszego regionu, nad którym patronat honorowy objęło Starostwo Powiatowe w Elblągu, Euro-Toques Polska oraz przedsiębiorstwo Snails Garden z podpasłęckiego Krasina, słynne z hodowli ślimaków oraz produkcji kosmetyków z wykorzystaniem śluzu ślimaka.

Elbląg.net objął to wydarzenie patronatem medialnym - foto. 

ryby raki slimaki Snails GardenGość specjalny - Kevin Aiston. Pasłęk - stał się regionalnym centrum gastronomii i dziedzictwa kulinarnego Warmii i Mazur. Konkurs kulinary "Ryby, raki i ślimaki" Pomysłodawca projektu, współorganizator i moderator wydarzenia na żywo i w social mediach, marka Snails Garden.

"Jedna maszyna może wykonać pracę pięćdziesięciu zwykłych ludzi. Żadna maszyna nie wykona pracy jednego niezwykłego człowieka" - Elbert Green Hubband.

Program i link do wydarzenia.

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie