slogan

      

Kucharze Świata

Aregala Polska Polska gotowała ślimaki SNAILS GARDEN! Światowy zjazd szefów kuchni Aregala! To największa wizyta studyjna wybitnych szefów kuchni z całego świata w Polsce. AREGALA jest stowarzyszeniem, które promuje udział gastronomicznych tradycji kulinarnych różnych narodów, jako wartości kulturowych, turistic, społeczne, dobroczynne, historycznych i edukacyjnych. Została założona w 1982 roku i dziś obejmuje Amerykę i Europę i stało się jednym z największych i najważniejszych stowarzyszeń na świecie, ze względu na jego zasięg geograficzny (poprzez integrację 32 kraje) i wagę i znaczenie jego twórczości.

Niektóre z tych krajów, m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Turcja, Azja: Indonezja, Malezja, Tajlandia i Izrael i Egipt w Afryce.

 

Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Koncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Już dziś zarezerwuj termin by odkryć tajniki hodowli ślimaków i skosztować nagrodzonych Snajków.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie