slogan

     

Kucharze Świata

Aregala Polska Polska gotowała ślimaki! Gourmonde 2016 Lublin. Światowy zjazd szefów kuchni Aregala 2016!

Polski pokaz kulinarny w wykonaniu wspaniałego Chefa Krzysztofa Gawlika, który oczarował wszystkich kawiorem białym, ślimakami z serem pleśniowym i szparagami.

To największa wizyta studyjna wybitnych szefów kuchni z całego świata w Polsce. Do Lublina przyjechali na zaproszenie Jeana Bosa, który stoi na czele Aregala Polska. To człowiek legenda. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Kucharskiej w Michelin w Belgii.

Na światowym zjeździe kucharzy Aregala odbywały się warsztaty kulinarne. Podczas wspólnego gotowania, szef z Niemiec Wolfgang P. Menge podpowiedział, aby ślimaki pokroić w paseczki na drobno, smak i aromat dania stał się delikatny i subtelny, co było wielkim zaskoczeniem. Niektórzy nawet nie zorientowali się że jedli zupę ze ślimaków. Polecamy takie rozwiązanie, szczególnie do polskiego menu.

AREGALA jest stowarzyszeniem, które promuje udział gastronomicznych tradycji kulinarnych różnych narodów, jako wartości kulturowych, turistic, społeczne, dobroczynne, historycznych i edukacyjnych. Została założona w 1982 roku i dziś obejmuje Amerykę i Europę i stało się jednym z największych i najważniejszych stowarzyszeń na świecie, ze względu na jego zasięg geograficzny (poprzez integrację 32 kraje) i wagę i znaczenie jego twórczości.

Niektóre z tych krajów, m.in. Hiszpania, Włochy, Francja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Turcja, Azja: Indonezja, Malezja, Tajlandia i Izrael i Egipt w Afryce.

 

Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska Aregala Polska