slogan

      

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.

Bistro Slimaka

Bistro Ślimaka – to specyficzny gotowy model biznesowy z pełną infrastrukturą, koncept produkcyjno, gastronomiczno-turystyczny zakładający serwowanie ryb, raków i ślimaków w atrakcyjnym turystycznie regionie Kanału Elbląskiego wpisanego na listę informacyjną światowego dziedzictwa UNESCO. Dania ze ślimaków które proponujemy, są przygotowane z produktów ekologicznych i regionalnych, które sami uprawiamy. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie posmakujesz niepowtarzalnych potraw, zrobisz zakupy oraz poczujesz błogi spokój na łonie natury pijąc kawę i kosztując natury.

W sercu farmy jest położony dom o kształcie ślimaka, którego ściany zostały wykonane z gliny i słomy, po której chodziły ślimaki a dach z gontu dębowego. Jest to symbol farmy ślimaków Snails Garden. Zapraszamy Państwa do złożenia wizyty, gdzie będziecie mogli doznać nowych doświadczeń kulinarnych, smakując ryb, raków i ślimaków w wersji regionalnej w naszym ,,Bistro Ślimaka’’ - zobaczcie nasze menu. 

Otwarte w sezonie.

Niepowtarzalne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko; Żywe Muzeum ŚLIMAKA, wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, ryby w stawie oraz nasze zwierzaki, mini owieczki (najmniejsze na świecie - tylko u nas), kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie. Gęś włoska biała, Biegus indyjski, małe przepiórki, króliczki domowe i Kaczka Pekin! 

EkoFarma Snails Garden10245298 641 Bistro Slimaka Krasin 5Mpixbistro slimaka lato 2018bistro slimaka sgwyscigi slimakow Bistro Slimakabistro slimaka lato 2018bistro slimaka lato 201815 bistro slimaka lato 2018bistro slimaka lato 2018kroliki Bistro Slimakaprzepiorki BistroSlimakabistroslimaka

Foto: Bartosz Rybaczewski copyright ⓒ KE LGD licencja 

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie