slogan

      

Bistro Ślimaka jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.

Bistro Slimaka

Dania ze ślimaków które proponujemy, są przygotowane z produktów ekologicznych i regionalnych, które sami uprawiamy. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie posmakujesz niepowtarzalnych potraw, zrobisz zakupy oraz poczujesz błogi spokój na łonie natury pijąc kawę i kosztując natury.

W sercu farmy jest położony dom o kształcie ślimaka, którego ściany zostały wykonane z gliny i słomy, po której chodziły ślimaki a dach z gontu dębowego. Jest to symbol farmy ślimaków Snails Garden. Zapraszamy Państwa do złożenia wizyty, gdzie będziecie mogli doznać nowych doświadczeń kulinarnych, smakując ryb, raków i ślimaków w wersji regionalnej w naszym ,,Bistro Ślimaka’’ - zobaczcie nasze menu. 

Jak pracujemy ?

 • Biuro i sklep firmowy z kosmetykami czynne od 9:00 do 15:00
 • Sobota - niedziela zamknięte.
  _______________________
 • Bistro Ślimaka i "Żywe Muzeum Ślimaka" jest czynny tylko w sezonie letnim.
 • Wymagana rezerwacja! Rezerwacje grupowe tutaj
 • Wycieczki grupowe od maja do końca września codziennie 
 • w godzinach 10.00-19.00
  ________________________
 • Goście indywidualni bez rezerwacji od maja do czerwca tylko weekendy
 • w godzinach 12.00 - 19.00
  - od lipca do końca sierpnia codziennie 12.00-19.00 

 

Niepowtarzalne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko; Żywe Muzeum ŚLIMAKA, wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, ryby w stawie oraz nasze zwierzaki, mini owieczki (najmniejsze na świecie - tylko u nas), kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie. Gęś włoska biała, Biegus indyjski, małe przepiórki, króliczki domowe i Kaczka Pekin! 

EkoFarma Snails Garden10245298 641 Bistro Slimaka Krasin 5Mpixbistro slimaka lato 2018bistro slimaka sgwyscigi slimakow Bistro Slimakabistro slimaka lato 2018bistro slimaka lato 201815 bistro slimaka lato 2018bistro slimaka lato 2018kroliki Bistro Slimakaprzepiorki BistroSlimakabistroslimaka

Foto: Bartosz Rybaczewski copyright ⓒ KE LGD licencja 

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo