slogan

      

certyfikat dobry produkt snajkiCertyfikat za najlepszy produkt spożywczy roku 2019 dla przekąski Snajki - kategoria Nowy Produkt.

O tym jaką moc mają takie wydarzenia i ile pracy trzeba, aby zaskoczyć Jury, świadczy choćby to, że na tej samej gali, odebrała Certyfikat Ewa Chodakowska!

 

Food Business Awards 2017Bistro Ślimaka zostało finalistą Food Business Awards w kategorii: Debiut konceptu gastronomicznego. To specyficzny zespół gastronomiczno-turystyczny, zakładający serwowanie potraw ze ślimaków w miejscu ich hodowli.

Forum Rynku Gastronomicznego, odbyło w Sheraton Warsaw Hotel. Nagrody wręczono 17 laureatom.

 

"Rzuciliśmy wszystko i postawiliśmy na ślimaki" - Mariola i Grzegorz Skalmowscy. Witamy na naszej stronie! Aktualne zdjęcia i wydarzenia, znajdziecie na naszych kanałach social media: Facebook Bistro ŚlimakaInstagram Snails Garden. Już dziś zarezerwuj termin by odkryć tajniki hodowli ślimaków i skosztować nagrodzonych Snajków.

To rarytas dla smakoszy, dla osób, które lubią celebrować jedzenie, poświęcić czas na konsumpcję posiłku...

Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...

Nasza specjalność!

ŚLIMAKI NADZIEWANE
Muszelki nadziewane: filety - ślimaki pasłęckie, masło czosnkowe, pietruszka, grzyby, ser, posypane zapieczoną bułką tartą.

Zobacz nasze  » MENU

Nasze 10 letnie doświadczenie w gastronomii i ponad 15 letnie przy hodowli ślimaków, zaowocowało nowościami na rynku polskim. Dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Ślimaki nadziewane, podajemy w specjalnym glinianym naczyniu, a do muszli dodajemy wykałaczki, tak jak w Hiszpanii. Inne potrawy serwujemy na talerzach ekologicznych z roślin nie z plastyku - 100% trzcina cukrowa lub papier!

Film jest pokazem wykorzystania naszych ślimaków pasłęckich i raków.

 Bistro Ślimaka, kilka danych:

  • ślimaki śródziemnomorskie pochodzą z własnej BIO hodowli SNAILS GARDEN
  • spod naszego pióra została wydana najlepsza kulinarna książka świata "Ślimaka Kulinarna Podróż"
  • jak donoszą źródła historyczne, pierwsze POLSKIE przepisy ze ślimaków pojawiły się w XVII wieku i były bardziej popularne niż dania z wieprzowiny! 
  • miejsc siedzących mamy 25 w (ślimaku z gliny, patrz foto) + 45 (letni ogródek pod namiotem)
  • grupowy autokarowe, wymaga jest konieczna rezerwacja miejsc konsumpcyjnych - kontakt telefon: 698 388 531 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Unikat na skalę POLSKI!

Ściany naszego ślimaka wykonane są z gliny, słomy i drewna!

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Koncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Już dziś zarezerwuj termin by odkryć tajniki hodowli ślimaków i skosztować nagrodzonych Snajków.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie