slogan

      

certyfikat dobry produkt snajkiJesteśmy w posiadaniu Certyfikatu za najlepszy produkt spożywczy roku dla  przekąski Snajki w kategoria Nowy Produkt. O tym jaką moc mają takie wydarzenia i ile pracy trzeba, aby zaskoczyć Jury, świadczy choćby to, że na tej samej gali, odebrała Certyfikat Ewa Chodakowska!

Posiadłość KrasinZapraszamy do nas, na mapie są zaznaczone diamenty Krainy Kanału Elbląskiego - unikatowe w skali całej Polski, czy Europy. Niełatwo jest znaleźć diament w dzisiejszym świecie imitacji. Diament jest bardzo rzadkim minerałem. Szukajcie posiadłości Krasin, koło jednego z siedmiu cudów Polski, jakim są pochylnie!

 

Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...

Nasza specjalność!

ŚLIMAKI NADZIEWANE
Muszelki nadziewane: filety - ślimaki pasłęckie, masło czosnkowe, pietruszka, grzyby, ser, posypane zapieczoną bułką tartą.

Zobacz nasze  » MENU

Nasze 10 letnie doświadczenie w gastronomii i ponad 15 letnie przy hodowli ślimaków, zaowocowało nowościami na rynku polskim. Dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Ślimaki nadziewane, podajemy w specjalnym glinianym naczyniu, a do muszli dodajemy wykałaczki, tak jak w Hiszpanii. Inne potrawy serwujemy na talerzach ekologicznych z roślin nie z plastyku - 100% trzcina cukrowa lub papier!

Film jest pokazem wykorzystania naszych ślimaków pasłęckich i raków.

 Bistro Ślimaka, kilka danych:

  • ślimaki śródziemnomorskie pochodzą z własnej BIO hodowli SNAILS GARDEN
  • spod naszego pióra została wydana najlepsza kulinarna książka świata "Ślimaka Kulinarna Podróż"
  • jak donoszą źródła historyczne, pierwsze POLSKIE przepisy ze ślimaków pojawiły się w XVII wieku i były bardziej popularne niż dania z wieprzowiny! 
  • miejsc siedzących mamy 25 w (ślimaku z gliny, patrz foto) + 45 (letni ogródek pod namiotem)
  • grupowy autokarowe, wymaga jest konieczna rezerwacja miejsc konsumpcyjnych - kontakt telefon: 698 388 531 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Unikat na skalę POLSKI!

Ściany naszego ślimaka wykonane są z gliny, słomy i drewna!

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie