slogan

      

c_155_145_16777215_00_https___www.sklepslimaka.pl_images_snails_garden_slimaki_hodowla.jpgHodowla ślimaków - "(...) Badania prowadzono w pełnym cyklu produkcyjnym, tj. od obsadzenia w maju zagród doświadczalnych podchowanym wylęgiem ślimaków do okresu ich zbioru we wrześniu, po osiągnięciu przez nie dojrzałości handlowej. 

Stwierdzono, że na wskaźniki wartości odżywczej mięsa Helix aspersa większy wpływ miał..." - więcej link

Mazury Zachodnie ZlotProjekt „Polskie Marki Turystyczne” został opracowany przez #MSiT we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i zakłada stworzenie pakietów produktów turystycznych, tworzących jedną, spójną całość promowaną jako marka turystyczna. Tytuły „Polska Marka Turystyczna" – kandydat  "Mazury Zachodnie" - Nasze wielkie gratulacje! Złożonych zostało ponad 100 wniosków! Tak po cichu Wam powiemy, że mieliśmy w tym swój skromny udział z atrakcją turystyczną Bistro Ślimaka  

Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna (ZLOT) została powołana w roku 2005 do upowszechniania wizerunku Mazur Zachodnich. Przez Mazury Zachodnie rozumiemy obszar powiatów: ostródzkiego i iławskiego oraz gmin Olsztynek i Pasłęk.

krem slimaka Snails GardenAby utrzymać dobrą kondycję skóry i poprawić jej elastyczność, pamiętając o pigmentacji i naczynkach, polecamy kosmetyki, prosto z farmy ślimaków SNAILS GARDEN na bazie naturalnego  śluzu ślimaka. Spektakularny efekt zapewni pielęgnacja z zastosowaniem kremu ślimaka.

Sam zobacz tutaj... Krem Ślimaka blog... Kremy Pasłęckie [BIO FARMA ŚLIMAKÓW] - 100% kosmetyki ze śluzem ślimaka. Jakość podkreślona certyfikatem - Produkt Warmia Mazury!

 

 

logo plska ekologiaStowarzyszenie Polska Ekologia  powstało w 2006 roku i skupia producentów, którzy podjęli produkcję żywności z surowców ekologicznych z przekonaniem, że produkty te są bardziej wartościowe dla człowieka. Działając na szybko rozwijającym się rynku żywności ekologicznej członkowie Stowarzyszenia uznają, że więcej ich łączy niż dzieli. Dynamiczny rozwój rolnictwa ekologicznego niesie ze sobą wiele nowych wyzwań, którym łatwiej sprostać działając wspólnie w ramach Stowarzyszenia. Ekofarma "Snails Garden" to jedyna hodowla ślimaków w Polsce, która spełniła wymogi i należy do sieci Dziedzictwa Kulinarnego i pierwsza która wyznaczyła standarty chowu ślimaków w certyfikacji Eko. Patrz Film...  Zapraszamy na konsulatcje. Jak założyć farmę ślimaków ? link...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo