slogan

      

swiateczne promocje krem ze slimakaJeszcze kilka dni i buty stawiamy 👠👟👡👞👢jakie kto ma 😁 I pewnie większość mówi, aaa ja nie dziecko, ja nie potrzebuje, itp. a buty wszyscy czyszczą 😚 Drogie Panie, cenowy prezent dla Was😍 zestaw regeneracyjno - odmładzający, idealny na zimową aurę od @snailsgardencosmetics.com Panowie, nie zapominajcie o swoich Paniach, plusy trzeba zbierać 😉 Na Mikołajkowe upominki juz czas🎁 
Nie czekaj, zamów i ciesz się upominkiem 🧡 zapraszamy do naszego sklepu....

Mariola Grzegorz SkalmowscyPamiętacie foto z naszą wnuczką Natalką 💁To jest właśnie zapowiedź strasznie pysznego projektu: Kuśnia Smaków i Target Film tworzą historię i zapraszają do współpracy producentów produktów regionalnych, rzemieślników, restauracje i hotele. Wszystkich, którzy jak my, idą przez życie z pasją. Tych, którzy tworzą coś z sercem.

Z pewnością wspólnie opowiemy historie, z których będą czerpać pokolenia. Region Warmii i Mazur może pochwalić się między innymi produktami, które stanowią jego siłę, jak i potencjał, ale nie tylko.

Szukasz pomysłu na wakacje 2019? Zapraszamy w nasze rejony, niech ten film będzie Waszym drogowskazem.... 

slimaki po mysliwskuJeżeli nie masz jeszcze wypracowanej marki i szukasz sprawdzonego lokalnego produktu, który wzmocni Twoją firmę, postaw na Snails Garden. Dzięki naszym certyfikatom -  produkty i usługi wytwarzane w regionie są od razu rozpoznawalne zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.

Produkt Warmia Mazury bardzo dobrze promuje nasze województwo, ale przede wszystkim świadczy o pasji, zaangażowaniu i jakości -  Jakość podkreślona certyfikatem!

krem Pasłecki snailsgardenPięknie, ciepło, słonecznie a mamy jesień 🍂Chcę Wam przedstawić mojego ulubieńca - Serum No.4 od @snailsgardencosmetics.com 🐌, właściwie to mój No.1 😘 który dba fenomenalnie o moją cerę, wygładza, ujędrnia i najważniejsze....sprawia że czuje się piękna 🧡 Polecam ❗ Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza. Krem Pasłęcki ze śluzem ślimaka [100 % ŚLUZ SNAILS GARDEN] - odmładza i usuwa trądzik! Jaki wybrać, macie już opinie! 

Mariola Piłat-Skalmowska - zapraszam do sklepu online - www.KremPasłęcki.pl

Grzegorz Skalmowski Snails GardenDarmowe szkolenia, czemu służą? Otóż sprzedaży!

Przecież żadna firma nie będzie szkolić za darmo, jak nie ma w tym interesu! Przesłanie jest jedno, sprzedać produkt podczas spotkania. Trzeba być czujnym na teksty typu: "wyjdzie 100% planowanej produkcji". Tak? Jakim cudem ma wyjść 100% ślimaków do skupu w klasie I ? „Weź nie pytaj...nierealne"

„Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie” – Niels Bohr.


PS. Nie piszemy tego po to, aby Was namawiać na nasze szkolenia, bo na zainteresowanie nie narzekamy, a nasze referencje znajdziecie tutaj… 

PS.2 Nie oczekujcie darmowej porady od nas - nie jesteśmy „ Orkiestrą Świątecznej Pomocy” - my także mamy swoje zobowiązania, kredyty i rodziny.

PS.3 Nie oczekujcie skupu do przetwórni Snails Garden i nie dajcie się zwieść „hochsztaplerą”, że sprzedacie wszystko wszędzie…
PS.4 Nie kupujcie pasz na zaś i niewiadomego pochodzenia, my np. (w) ogóle ich nie używamy.

Więcej informacji ...Grzegorz Skalmowski