slogan

      

hodowla slimak snailsgardenCo zawiera Starter ?  Pakiet jest przystosowany na warunki domowe, sami mamy ich 8 przez cały rok z różnymi gatunkami #ślimaka, aby na sezon mieć już kolejne #ślimaki reproduktory. Zadaniem Państwa jest kupno takiego pojemnika ok. 30 zł, reszta jest w zestawie... Link informacyjny... Zapraszamy do współpracy rolników i przedsiębiorców, szukających pomysłu na biznes na wsi. Dzięki Naszemu 15 letniemu doświadczeniu, mamy możliwość udzielenia Państwu wszelkich wskazówek na temat samego przygotowania do hodowli, przygotowania infrastruktury, a także odpowiedniego doboru ślimaków jadalnych do hodowli z gatunku Cornu aspersum. Większość hodowli w Polsce, pochodzi spod naszych skrzydeł. Doświadczenie Snails Garden w prowadzeniu szkoleń z zakresu helikultury, objęło ok. 2000 farm, rozsianych po całej Europie.

Hodowla ślimaka na START! Tylko 299 zł!!!

Ujęcia do serii filmów dokumentalnych „Sagenhaft” dla telewizji niemieckiej Mitteldeutscher Rundfunk (MDR). Będzie to 90-minutowy odcinek filmowy o Wschodzie Europy.

Sagenhaft Snails GardenTaka sytuacja, pięć godzin na słońcu, ale daliśmy radę... Wczoraj mieliśmy przyjemności wziąć udział w ramach serii filmów dokumentalnych „Sagenhaft” dla telewizji niemieckiej Mitteldeutscher Rundfunk (MDR). Będzie to 90-minutowy odcinek filmowy o Wschodzie Europy. Dumni jesteśmy, że nasza ciężka praca propagowania stylu życiu #Eko, została doceniona. Nie możemy Wam wszystkiego zdradzić, ale #ślimaki ...zaskoczyły wszystkich, nie tylko kulinarnie!

W tym momencie, pragniemy przypomnieć, że Ekofarma "Snails Garden" jest pierwszą certyfikowaną hodowlą ślimaków w kraju. Nasza edukacja i proces technologii, rozpoczął się w 2007 roku, co potwierdza certyfikat.

Proces certyfikacji tutaj. Hodowla ślimaków musi mieć także stosowny certyfikat, aby używać nazwy Eko, czy BIO! Głębie istoty rzeczy, wyjaśnia poniższy film...

OFERTA  - Szukasz profesjonalnego wsparcia? Ten pakiet jest dla Ciebie Pakiet Managerski 

 

szkolenie hodowla slimakowJak stworzyć i wybudować farmę ślimaków z wykorzystaniem dostępnych materiałów na rynku? Jak motywować i angażować ślimaki do reprodukcji? Jaką rolę przejmuje właściciel farmy w procesie inkubacji jaj i opieki nad ślimakiem? Te wszystkie zagadnienia i wiele więcej na szkoleniu – Pakiet 12 Konsultacji Managerskich x po 60 minut już w Polsce!

W programie kursu m. in. o tym jak zbudować hodowlę ślimaków nastawioną na współpracę i prawidłową komunikację w eksporcie. Prowadzący Grzegorz Skalmowski określi punkty, które mają negatywny i pozytywny wpływ na proces produkcji. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć w jaki sposób doceniać i wyróżniać walory ślimaków, będą mogli poznać jakie pułapki czekają podczas całego procesu hodowli.

TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

SnailsGarden Grzegorz.SkalmowskiGrzegorz Skalmowski jest właścicielem firmy Snails Garden. Od ponad 15 lat pracuje w branży Helikultury – zna jej problemy, potrzeby i możliwości. Pomaga Klientom osiągać sukces w aktywnej sprzedaży, podnoszeniu jakości oferowanych produktów oraz w budowaniu stałych, ekstensywnych i ekologicznych farm mięczaków. Zawsze gra o sukces Klientów, ponieważ jest wierny przekonaniu, że najważniejsza jest jakość produktu, ponieważ dzięki temu wszyscy mamy sprzedaż, a najdroższe na farmie ślimaków są zawsze puste palety. Stworzył w Polsce nowe spojrzenie na ślimaki. Współpracował w Katedrą Higieny Żywności Zwierzęcego Pochodzenia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w projekcie pt. „Ślimaki jadalne – użytkowość, wartość odżywcza i bezpieczeństwo dla zdrowia konsumenta”.

Według szacunkowych danych roczna konsumpcja ślimaków na świecie wynosi
30 tys. ton. Prognozy zakładają jej pięciokrotny wzrost w ciągu najbliższych dwudziestu lat...

 

 

c_155_145_16777215_00_https___www.portel.pl_newsimg_duze_p1123_widok-z-krasina-przed-wojna-112394.jpgPortEl informuje...Z cyklu kontynuujemy wędrówkę po gminie Pasłęk. Dzisiaj razem z Karolem Wyszyńskim, przewodnikiem elbląskiego PTTK, odwiedzamy takie miejscowości jak Krasin. Co w nich jest ciekawego?

"Po raz pierwszy Krasin w gminie Pasłęk został wspomniany w źródłach pisanych w 1297 r. Niestety, brak bliższych danych historycznych na temat tej wsi. Do 1945 r. nosiła miano Schönfeld. A dzisiaj to miejscowość (siedziba sołectwa) znana z hodowli ślimaka i z jej promocji w kraju i świecie. Mieści się tu Żywe Muzeum Ślimaka oraz bistro, w którym można skosztować potraw oczywiście ze ślimaka"

Poznaj też Kronin i Leżnicę, PortEl informuje....

Foto i informacje: PortEl

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie