slogan

      

Grzegorz Skalmowski Snails GardenDarmowe szkolenia, czemu służą? Otóż sprzedaży!

Przecież żadna firma nie będzie szkolić za darmo, jak nie ma w tym interesu! Przesłanie jest jedno, sprzedać produkt podczas spotkania. Trzeba być czujnym na teksty typu: "wyjdzie 100% planowanej produkcji". Tak? Jakim cudem ma wyjść 100% ślimaków do skupu w klasie I ? „Weź nie pytaj...nierealne"

„Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie” – Niels Bohr.


PS. Nie piszemy tego po to, aby Was namawiać na nasze szkolenia, bo na zainteresowanie nie narzekamy, a nasze referencje znajdziecie tutaj… 

PS.2 Nie oczekujcie darmowej porady od nas - nie jesteśmy „ Orkiestrą Świątecznej Pomocy” - my także mamy swoje zobowiązania, kredyty i rodziny.

PS.3 Nie oczekujcie skupu do przetwórni Snails Garden i nie dajcie się zwieść „hochsztaplerą”, że sprzedacie wszystko wszędzie…
PS.4 Nie kupujcie pasz na zaś i niewiadomego pochodzenia, my np. (w) ogóle ich nie używamy.

Więcej informacji ...Grzegorz Skalmowski 

zywnosc wysokiej jakosci slimaki📫 Z wielką dumą pragniemy poinformować, że nasze Ślimaki mazurskie i firma #SnailsGarden znalazła się w wydawnictwie podczas kulinarnej podróży po regionie. Elbląskie Święto Chleba 🐌 "Ślimaki po myśliwsku"
_____________
"Żywność Wysokiej Jakości" w Strategii Rozwoju Województwa Warmińsko Mazurskiego do roku 2025!

szkolenie hodowa slimakow❌ "Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr. Jesteś zainteresowany takim zaświadczeniem? Certyfikat - "organizacja produkcji, rozród, podchów, tucz ślimaków towarowych, przetwórstwo i zbyt, profilaktyka i leczenie, ekonomia produkcji"
_________________________
Prowadzący Snails Garden Grzegorz Skalmowski
Zgłoś się na indywidualne szkolenie. Tel; 660 512 199  /  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wycieczka z dziecmi Snails GardenKochani, taki wspaniały opis dziś otrzymaliśmy od gości naszego #bistroslimaka, od rodziców i blogerów "Mamo, Tato - pobawmy się, dwóch małych dziewczynek i dziękujemy za niego bardzo 😊 Jak opisują, jesteśmy miejscem przyjaznym dla dzieci, gdzie znajdą tu wiele niespodzianek i mogą obcować z naturą. Ostatni dzień sezonu i mieliśmy dziś wspaniałych gości, jak zresztą zawsze 😊 jesteśmy miejscem przyjaznym nie tylko dla turystów kulinarnych szukających nowości ale także dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie spokój i ciszę. Sezon już zakończyliśmy ale cały rok jesteśmy otwarci dla grup zorganizowanych. Dziękujemy i zapraszamy 😍

"Hej dzieciaki jedzcie ślimaki! Białko, nienasycone kwasy tłuszczowe i pierwiastek życia, czyli Selen – znajdziecie go w ślimakach prawie tyle samo co w tak chętnie dawanym naszym dzieciom rybom morskim."

Wiecie, że trzeba nieporównywalnie większego pola żeby wyhodować krowy, których mięso choć bogate w białko i witaminy nie jest tak dobre jak mięso ślimaków? Zapraszamy na reportaż - Wycieczka z dziećmi do Snails Garden

Ps...info z ostatniej chwili: "Na prośbę naszych gości, przedłużamy sezon o soboty i niedziele od 11.00 do 18.00. Zapraszamy na farmę ślimaków i do Bistro Ślimaka & mini zoo. Mamy do dyspozycji całoroczną salkę kameralną w ślimaku wykonanym z gliny, słomy i drzewa, ogrzewaną kominkiem, gdzie miejsc 25. Cały rok czynny jest nasz sklep firmowy z kosmetykami ze śluzem ślimaka i ślimakami peklowanymi w różnych zalewach"

Grupy zorganizowane zapraszamy do rezerwacji. Więcej informacji tutaj...
Tel: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.