slogan

      

Plany na rok 2019 - szkolenie - innowacyjna hodowla ślimaków!

snails garden hodowla slimakow "Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr. Jesteś zainteresowany takim zaświadczeniem? Certyfikat - "organizacja produkcji, rozród, podchów, tucz ślimaków towarowych, przetwórstwo i zbyt, profilaktyka i leczenie, ekonomia produkcji" Zapraszamy osoby z całej Polski, każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Pomocny przy ewentualnych planowanych dotacjach czy kredytach preferencyjnych. Dodatkowo zostanie omówiony skup ślimaków - informacje gdzie sprzedać ślimaki bez pośredników na rynki zagraniczne i w jakiej cenie… Najbliższe szkolenie odbędzie się 25 stycznia 2019 roku w miejscowości Krasin koło Elbląga - proszę już teraz rezerwować miejsca, max ilość to około 10 osób. Koszt szkolenia obejmuje materiały informacyjne na CD - w tym szkice klatek, certyfikat ukończenia, poczęstunek. Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy dotyczącej samego produktu, jak i sposobów produkcji.

Szkolenie składa się z dwóch części.
Część pierwsza : Teoria
Podczas teoretycznej części szkolenia poznają Państwo produkt i jego specyfikę, otrzymają informacje niezbędne do rozpoczęcia hodowli, zdobędą wiedzę z zakresu przygotowania ziemi pod hodowlę, pomieszczeń do reprodukcji, systemów wentylacji i nawadniania, i wiele innych cennych wskazówek niezbędnych przy produkcji ślimaków.

Dotacje
Podczas spotkania, nawiążemy także rozmową do ewentualnych dotacji, opierając się na pomyślę ślimaków. Przedstawiając innowacyjny pomysł na wykorzystanie całego szeregu korzyści, wynikającego z zagospodarowania ogólnego ślimaków hodowlanych tzw: mazurskich. 
 
Część druga : Wizytacja

Oczywiście sama teoria to nie wszystko, tym bardziej, że ślimak hodowlany jest produktem szczególnym, który wymaga ścisłego przestrzegania zasad weterynaryjnych. Dlatego też druga część szkolenia, to pokaz praktyczny na farmie ślimaków Snails Garden. Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję osobiście obejrzeć przystosowane miejsce do produkcji. Dzięki temu przekonacie się, jak ciekawa jest praca polegająca na hodowli ślimaków. Dowiecie się także, że nie jest to praca łatwa i lekka, lecz wymagająca wiedzy, czasu i zaangażowania.

Certyfikat szkolenia hodowla slimakowWszystkim uczestnikom szkolenia, chcielibyśmy uczciwie przedstawić zalety i wady hodowli ślimaków. Mamy nadzieję, że wiedza, którą Państwo zdobędą podczas szkolenia, pozwoli na podjęcie właściwej decyzji - zaangażowanie się w hodowlę lub rezygnację z prowadzenia działalności tego typu.

Dodatkowe zalety szkolenia
Jeśli podejmą Państwo wyzwanie i postanowią rozpocząć hodowlę, dodatkową zaletą szkolenia będzie - oprócz wiadomości i materiałów szkoleniowych, które wliczone są w cenę - otrzymanie specjalnego numeru telefonu "POGOTOWIE". Jest to numer, pod którym będą Państwo mogli skontaktować się z doświadczonym hodowcą i uzyskać pomoc w nagłych przypadkach i sytuacjach kryzysowych = roczny abonament tylko na terenie Polski.

Szkolenie 25.01.2019 w godzinach 11.00 - 15.00

Program szkolenia:

  1. Rozpoczęcie hodowli ślimaka - omówienie infrastruktury, budynki, parki hodowlane
  2. Dokumentacja przy rozpoczęciu hodowli ślimaka
  3. Etapy hodowli - reprodukcja, inkubacja
  4. Wylęg podrostków, etap -tunel foliowy
  5. Parki hodowlane- etap chowu w parkach hodowlanych
  6. Zbiory, hibernacja
  7. Hodowla ekologiczna ślimaka
  8. Skup ślimaków.
Potwierdzenie udziału
Potwierdzeniem udziału prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 stycznia. To pozwoli nam oszacować ile osób jest zainteresowanych, a także na przygotowanie się do szkolenia. Prosimy również o odpowiedź zwrotną na ten adres e - mail, czy będą Państwo sami, czy z partnerem biznesowym (wpłata upoważnia do bezpłatnego zaproszenia drugiej osoby)

*Ilość miejsc ograniczona - o udziale w szkoleniu dnia 25.01.2019 decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce

Szkolenie odbędzie się w miejscowości 14-400 Krasin na farmie SNAILS GARDEN, koło Pasłęka. Z trasy S-7 /  Gdańsk - Warszawa zjazd na rondo i potem drogę 526 Przezmark. Przecinamy mostem górą nad S-7 i 10 minut drogi do farmy. W samym Krasinie, zaraz za świetlicą (znak przy drodze BISTRO ŚLIMAKA, zjazd w drogę szutrową, koło stawu).

_________________________

Prowadzący Snails Garden Grzegorz Skalmowski
Zgłoś się na grupowe szkolenie. 

Koszty: 890 zł * mogą być 2 osoby w jednej cenie. Możliwość wystawienia faktury Vat.

*Wysłanie zapytania rezerwacyjnego nie jest równoznaczne z rezerwacją. Każda Państwa rezerwacja będzie potwierdzona mailowo bądź telefonicznie.
UWAGA: Wzięcie udziału w wydarzeniu na Facebooku nie jest równoznaczne z zapisaniem się na wydarzenie. Ilość miejsc ograniczona. Jeżeli na szkolenie nie zgłosi się wymagana liczba gości - zostanie przesunięte na inny termin.

Tags: hodowla ślimaków, szkolenie, snails garden