slogan

      

Szkolenie przygotowawcze do hodowli ślimaków. Dotacje.

Szkolenie = hodowla ślimaków

szkolenie hodowla slimakow dotacjeZbliża się dzień szkolenia z zakresu towarowego chowu i hodowli ślimaków jadalnych. Podczas szkolenia -  poza technologią produkcji, wskażemy miejsca gdzie odbierany jest tucz ślimaków za granicą, a także każdy uczestnik otrzyma roczne wsparcie, tzw abonament - podczas całego procesu hodowli w warunkach krajowych. Ponadto rozdawane będą również certyfikaty, które mogą być pomocne przy ewentualnych dotacjach i kredytach preferencyjnych.

Dotacje
Podczas spotkania, nawiążemy także rozmową do ewentualnych dotacji, opierając się na pomyślę ślimaków.
Z racji naszego doświadczenia, mamy wiedzę w tym zakresie. 
 
Potwierdzenie udziału
Potwierdzeniem udziału w szkoleniu jest zgłoszenie udziału i opłata. To pozwoli nam oszacować ile osób jest zainteresowanych, a także na przygotowanie się do szkolenia. Jest jednocześnie gwarancją miejsca. Prosimy również o odpowiedź zwrotną na ten adres e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., czy będą Państwo sami, czy z partnerem biznesowym ( wpłata upoważnia do bezpłatnego zaproszenia drugiej osoby)
 
Miejsce
Szkolenie odbędzie się w miejscowości 14-400 Krasin na farmie SNAILS GARDEN, koło Pasłęka. Z trasy S-7 /  Gdańsk - Warszawa zjazd na rondo i potem drogę 526 Przezmark. Przecinamy mostem górą nad S-7 i 10 minut drogi do farmy. W samym Krasinie, zaraz za świetlicą (znak przy drodze BISTRO ŚLIMAKA, zjazd w drogę szutrową, koło stawu).
 
 

Tags: hodowla slimakow, szkolenie

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Bursztyn LOGO