slogan

      

Potrzebujesz pomocy? Dotacje - hodowla ślimaków

wizjonerzy gazetaprawnaOpiszemy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, potwierdzając to naszą pieczęcią. Taka informacja i dodatkowo Pakiet Managerski, - w znacznym stopniu przyczyni się do wiarygodności w sprawach wszelkich dotacji. Przekażemy informacje gdzie sprzedać ślimaki bez pośredników w eksporcie - konkretne sprawdzone adresy i przekażemy zarys BIZNES PLANU.

Pakiet 12 Konsultacji Managerskich x po 60 minut każda - SNAILS GARDEN

Konsultacja managerska to indywidualne spotkanie online managera/właściciela lub osoby zarządzającym biznesem, którego celem jest poprawa wydajności, jakości zarządzania hodowlą ślimaków jadalnych. Na konsultacji rozwijamy kompetencje związane z obsługą ślimaków z gatunku Helix aspersa Muller i Maxima w systemie halowym i mieszanym (hala + pole).

Poszerzamy wiedzę w obszarach związanych z technologią produkcji, kierowaniem produkcji i pracowników oraz działaniami w czasie.

Gratisy do pakietu: Biznes plan w zarysie na 3 lata + aktualna cena giełdowa ślimaków na zachodzie i konkretny adres przetwórni - gdzie sprzedać za granicę.

Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy! Tym twardsi, im trudniejsze warunki. Ślimak, ślimak pokaż zyski - Wizjonerzy - biznes i pasja.

Nasza historia tutaj...

Pełnej informacji udzielimy pod tym adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tags: dotacje, hodowla ślimaków

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Bursztyn LOGO