slogan

      

> > > 220.000 użytkowników... ślimaki Snails Garden rozpoznawalne!

slimaka kulinarna podroz skalmowskiSerwis www.portalspozywczy.pl jest dedykowany branży żywnościowej, a w szczególności kadrze zarządzającej firm działających w następujących sektorach: mleczarskim, mięsnym, zbożowym, owocowym i warzywnym. Serwisy tematyczne wzbogacono o informacje i porady związane z handlem, nowymi technologiami, logistyką, finansami, prawem i rynkiem pracy. Publikując branżowe newsy, analizy, raporty, rankingi oraz komentarze czołowych specjalistów, portal stanowi swoisty "dziennik" dla uczestników rynku spożywczego.

Według badań prowadzonych przez Gemius w ciągu miesiąca z portalu korzysta ponad 220.000 użytkowników, generujących ponad 1.100.000 odsłon. Dodatkowo, 17.000 czytelników zamawia newsletter, w którym codziennie dostarcza przegląd najważniejszych informacji z branży.

Eko Snails Garden: Ślimaki na słodko, w kiełbasie i kosmetykach
- Dziś nasza ślimaczarnia dostarcza zarówno produkty w postaci gotowych dań, jak i białego kawioru i naturalnych kosmetyków na bazie śluzu. Prowadzimy Konsultacje Managerskie z zakresu hodowli ślimaków - mówi Grzegorz Skalmowski.

Kulinarnie Niebanalnie czytaj cały reportaż.... 

Tags: ślimaki , Bistro Ślimaka, snails garden, krem ślimaka, Krem Pasłęcki, Kulinarnie Niebanalnie

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie