slogan

      

"Kuchnia dla odważnych" na farmie ślimaków - Food Network Polska!

Kuchnia dla OdwaznychDzisiaj mieliśmy wyjątkowego gościa - Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych", który realizuje program dla Food Network Polska! Dziękujemy za odwiedziny! Czekamy z niecierpliwością na film, a Państwa już teraz zapraszamy do naszego Bistro Ślimaka na ślimacze specjały z naszego menu…

Walenty Kania (ur. 1980 w Zakopanem) - z wykształcenia technolog żywności i zootechnik, z pasji kucharz, podróżnik i miłośnik wszelakich dziwactw kulinarnych. Ukończył Technikum Technologii Żywności w Nowym Targu oraz Wydziały Hodowli i Biologii Zwierząt na Akademii Rolniczej w Krakowie i Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Autor unikatowych opracowań badawczych Perlice i ich znaczenie w przemyśle drobiarskim oraz Porównanie presji drapieżników na lęgi bażantów. Autor książek kulinarnych Kuchnia dla odważnych. Podroby, Kuchnia dla odważnych. Raki, Kuchnia dla odważnych. Króliki i zające. Współautor Ślimaka kulinarna podróż. Szlify kucharskie zdobywał podczas wielokrotnych podróży kulinarnych po Europie, Azji i Australii.
 
Walenty Kania slimakiFood Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestylowych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do koncernu medialnego Discovery.
Jest dostępny w ponad 100 milionach amerykańskich gospodarstw domowych i jest jednym z 10 czołowych kanałów w USA. Bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami. Widzowie mogą poznawać prawdy i mity na temat diet, uczyć się racjonalnie odżywiać i dobierać odpowiednie menu do stylu życia. Odróżniać złe jedzenie od dobrego, a smakowanie od łakomstwa. Obserwowanie pojedynków najwybitniejszych kucharzy dostarcza widzom niezapomnianych emocji. Podróże śladami kuchni świata inspirują ich do tworzenia nowych dań w zaciszu własnego domu. 
 
 

Tags: ślimaki mazurskie, Food Network Polska , Kuchnia dla odważnych , Walenty Kania

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie