Hodowla ślimaków w Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych!

zagroda edukacyjna Snails GardenOgólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych jest prowadzona przez Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie. Sieć służy upowszechnieniu idei edukacji w gospodarstwie rolnym oraz promocji działalności gospodarstw edukacyjnych. Zagroda Edukacyjna to propozycją poznania i doświadczenia pracy rolnika w bezpośrednim kontakcie z codziennym rytmem gospodarstwa, gamą kolorów, kształtów, dźwięków, zapachów i smaków wsi. Zagrody proponują zindywidualizowane programy edukacyjne, wynikające z profilu gospodarstwa i pasji gospodarzy.

Oferta obejmuje pokazy i warsztaty aktywnie angażujące w zajęcia zarówno firmy jaki osoby idndywidualne.

c_162_145_16777215_00_images_news_2017_09_24_Wycieczka_farma_slimakow.jpgPragniemy z dumą poinformować, że hodowla, farma ekologiczna ślimaków Snails Garden spełniła wszystkie wymogi formalne i została przyjęta w szeregi Ogólnopolskie Sieci Zagród Edukacyjnych jako pionierskiej inicjatywy w zakresie rozwoju rolnictwa społecznego w Polsce. Zapraszamy do współpracy z zakresu:

  • Turystyka kulinarna: szkoły, gimnazja, uczelnie i studenci - informacje
  • Towarowa hodowla ślimaków: firmy i gospodarstwa indywidualne, spółki, konsorcja i stowarzyszenia -  informacje

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie