Pasza przy hodowli ślimaków, czy eko ?

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_09_06_Dobry-Biznes-Na-Wsi-slimaki-10minutspokoju-SnailsGarden.jpgO tym, jak zacząć produkcję ślimaka śródziemnomorskiego, a także o warunkach hodowli ekologicznej, opowiada Mariola Piłat Skalmowska, Prezes Spółki "Snails Garden". Często pytacie nas co to znaczy eko, przy chowie ślimaków? To bardzo dużo! Bo mało kto sobie zdaję sprawę, że przy helikulturze.. tak nazywa się branża zajmująca się hodowlą lądowych ślimaków jadalnych, używa się pasz przemysłowych (...)... i to olbrzymie ilości!

Wiemy to z doświadczenia, mieliśmy je w obrocie z wyłącznością na całą Europę. Eko moi drodzy to manufaktura, to max 30 sztuk ślimaka na 1 m2 pola (nie 500!) i pokarm naturalny np: mniszek lekarski.

Zapraszamy na film z cyklu ogólnopolskiej akcji #DobryBiznesNaWsi i odwiedziny #SnailsGarden znanej blogerki #10MinutSpokoju.

Tutaj znajdziesz ofertę dla siebie  >>> Sklep Ślimaka

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie