Festiwal O!Dokument >>> "ŚLIMAKI" Wajdy w czołówce!

odokument slimakiO!Dokument na vod.pl to pierwszy przegląd europejskich filmów dokumentalnych w Internecie. W ramach kolekcji znajdą się produkcje nagradzane na świecie i pokazywane na najlepszych festiwalach. W bogatym zbiorze filmów dokumentalnych online każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu filmy dokumentalne o wojnie, katastrofach, problemach prostych ludzi czy wybitnych osobowościach. Zaprezentowane filmy dokumentalne online to dzieła najbardziej cenionych (i docenianych) polskich reżyserów. Chcesz wiedzieć więcej o otaczającym świecie? Koniecznie obejrzyj filmy dokumentalne online zebrane w ramach festiwalu O!Dokument na vod.pl.

Zwiastun, pod filmem link do całego dokumentu...

Francuzi są oburzeni! Co drugi ślimak na ich stole pochodzi z Polski. Przemysł ślimaczany kwitnie, a polscy hodowcy eksportują ślimaki nie tylko do Francji czy Włoch ale podbijają Chiny i Japonie. Na fali popularności ślimaczanego “złotego” interesu dwóch przyjaciół, Andrzej i Konrad postanawia założyć własną hodowlę i zarobić miliony. W tajniki ślimaczanego świata wprowadza ich ekspert, pan Grzegorz Skalmowski znany jako "Ślimaczany Król". Dla tych co w temacie. Filmy dokumentalne online zebrane w ramach festiwalu O!Dokument na vod.pl. Wśród w nich w czołówce "nasz" Ślimaki @ Snails - Wajda School & Studio. Reżyseria Grzegorz Szczepaniak.

Dostępny do 31 grudnia 2019 w pakietach

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie