slogan

      

Mariola Grzegorz SkalmowscyPamiętacie foto z naszą wnuczką Natalką 💁To jest właśnie zapowiedź strasznie pysznego projektu: Kuśnia Smaków i Target Film tworzą historię i zapraszają do współpracy producentów produktów regionalnych, rzemieślników, restauracje i hotele. Wszystkich, którzy jak my, idą przez życie z pasją. Tych, którzy tworzą coś z sercem.

Z pewnością wspólnie opowiemy historie, z których będą czerpać pokolenia. Region Warmii i Mazur może pochwalić się między innymi produktami, które stanowią jego siłę, jak i potencjał, ale nie tylko.

Szukasz pomysłu na wakacje 2019? Zapraszamy w nasze rejony, niech ten film będzie Waszym drogowskazem.... 

slimaki po mysliwskuJeżeli nie masz jeszcze wypracowanej marki i szukasz sprawdzonego lokalnego produktu, który wzmocni Twoją firmę, postaw na Snails Garden. Dzięki naszym certyfikatom -  produkty i usługi wytwarzane w regionie są od razu rozpoznawalne zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.

Produkt Warmia Mazury bardzo dobrze promuje nasze województwo, ale przede wszystkim świadczy o pasji, zaangażowaniu i jakości -  Jakość podkreślona certyfikatem!

slimaki peklowane SnailsGardenBoże Narodzenie tuż, tuż i w naszej pracowni robi się coraz bardziej gorąco. Jeśli prowadzicie firmę i chcecie sprawić niezapomniany upominek Waszym klientom, współpracownikom czy partnerom, polecamy nasze ślimaki. Możemy przygotować dla Was wersję indywidualną – specjalne opakowanie, logo czy też indywidualny opis. Zachęcamy do szybkiego kontaktu! ( niektóre produkty, odbiór osobisty) -  Sprawdź to!

Czym jest hasło Polska smakuje?
Oferta produktowa rynku żywnościowego określana jest przez zmieniające się preferencje konsumentów. Zmiana pokoleniowa, zdrowy styl życia, wzrost zasobności Polaków, rosnąca świadomość zakupowa konsumentów. Głównym komunikatem „Polska smakuje” jest jasny i czytelny przekaz, że żywność wytwarzana w ramach systemów jakości żywności i posiadająca stosowne, uznawane przez MRiRW certyfikaty, spełnia najwyższe parametry jakościowe, sanitarne, a także smakowe.

Zobacz wszystkie nasze produkty. Czym możemy Was jeszcze zaskoczyć? Polska Smakuje Snails Garden....

 

 

bistro slimakaKochani 😃 tym weekendem kończymy sezon 2018, ale już teraz pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy nas Wspierali i przeprosić tych wszystkich, którzy czekać musieli. Sami wiecie, że każda ciężka praca jest wyzwaniem, ale realizacja marzeń to już nagroda. Dziękujemy gościom z całego serca, których poznaliśmy osobiście i tym co poznać pragniemy. 

Zapraszamy na ostatni weekend sezonu, ale dla grup zorganizowanych, mamy do dyspozycji całoroczną salkę kameralną w ślimaku wykonanym z gliny, słomy i drzewa, ogrzewaną kominkiem, gdzie miejsc 25.

To nasza propozycja kulinarna

Przystawka na start:

  • ślimaki po burgundzku z masełkiem czosnkowym
  • ślimaki w boczku
  • finger food-y

Obiad danie główne:

  • zupa rybna ze ślimakami lub do wyboru krewetkowa
  • spaghetti ze ślimakami lub do wyboru tylko z krewetkami
  • lemoniada

Dodatkowo w cenie: oprowadzenie po mini zoo, wyścigi ślimaków z filmu szkoły Wajdy ( jak byli u nas) - konkurs, krótki opis ( mały wykład) skąd się wzięły ślimaki w Polsce, a od firmy na spróbowanie POLSKIE pierogi..ale ze ślimakami.

Koszt całości od 1 osoby dorosłej - to 85 zł

konferencje bistro slimakaMenu tworzymy pod konkretne zamówienie z produktów lokalnych, a mało kto wie, że dla naszych przodków dania ze ślimaka były codziennością. Jak donoszą źródła historyczne, pierwsze przepisy ze ślimaków pojawiły się w XVII wieku i były bardziej popularne niż dania z wieprzowiny. 

Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...

Nasze menu...

dania ze slimakow i swieto chleba Hello! To jeszcze nie koniec 😃 Zapraszamy na "Elbląski Przysmak Święta Chleba" 🍽

Podczas XIII edycji Elbląskiego Święta Chleba, nasze danie cieszyło się tak ogromnym powodzeniem na scenie, że postanowiliśmy je wstawić do karty menu w Bistro Ślimaka🐌 Sami zobaczcie fotorelację!

Podajemy przepis: Ślimaki mazurskie (filety) Snails Garden, gotowane w bulionie warzywnym ok.30 min, siekane w paski, podsmażone na patelni z dodatkiem cebulki i grzybów z warmińsko- mazurskich lasów. Gotowym farszem nadziewamy muszelki, podając je z pierogiem z mięsem ślimaka, polane sosem na bazie grzybów i śmietany. Smacznego!

Zapraszamy! Jesteśmy do końca września!

Przysmak Święta Chleba (Ślimaki po myśliwsku)🍴 Danie na 2 osoby - cena 49 zł

🌀 6 sztuk muszelek nadziewanych ślimakami i grzybami
🌀 5 sztuk pierogów z mięsem ślimaka z sosem grzybowym

PS...muszelki zabieracie ze sobą :)

Foto: elblag.net

#ŚwietoChlebaElblag #SnailsGarden #bistroslimaka