Bistro Ślimaka przez cały rok...

bistro slimakaKochani ? tym weekendem kończymy sezon 2018, ale już teraz pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy nas Wspierali i przeprosić tych wszystkich, którzy czekać musieli. Sami wiecie, że każda ciężka praca jest wyzwaniem, ale realizacja marzeń to już nagroda. Dziękujemy gościom z całego serca, których poznaliśmy osobiście i tym co poznać pragniemy. 

Zapraszamy na ostatni weekend sezonu, ale dla grup zorganizowanych, mamy do dyspozycji całoroczną salkę kameralną w ślimaku wykonanym z gliny, słomy i drzewa, ogrzewaną kominkiem, gdzie miejsc 25.

To nasza propozycja kulinarna

Przystawka na start:

  • ślimaki po burgundzku z masełkiem czosnkowym
  • ślimaki w boczku
  • finger food-y

Obiad danie główne:

  • zupa rybna ze ślimakami lub do wyboru krewetkowa
  • spaghetti ze ślimakami lub do wyboru tylko z krewetkami
  • lemoniada

Dodatkowo w cenie: oprowadzenie po mini zoo, wyścigi ślimaków z filmu szkoły Wajdy ( jak byli u nas) - konkurs, krótki opis ( mały wykład) skąd się wzięły ślimaki w Polsce, a od firmy na spróbowanie POLSKIE pierogi..ale ze ślimakami.

Koszt całości od 1 osoby dorosłej - to 85 zł

konferencje bistro slimakaMenu tworzymy pod konkretne zamówienie z produktów lokalnych, a mało kto wie, że dla naszych przodków dania ze ślimaka były codziennością. Jak donoszą źródła historyczne, pierwsze przepisy ze ślimaków pojawiły się w XVII wieku i były bardziej popularne niż dania z wieprzowiny. 

Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...

Nasze menu...

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie