Szukasz restauracja Kanał Elbląski ? Pochylnia Buczyniec.. a może statkiem po trawie

konferencje bistro slimaka

Bistro Ślimaka przyjmuje gości: w sezonie letnim codziennie od maja do końca września w godzinach 12.00 - 19.00

kontakt telefon: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Z tego względu i dla spełnienia wymogów sanitarnych dla Gospodarstw Rolnych, dania serwujemy w naczyniach jednorazowych. Zapraszamy do odwiedzenia Bistro Ślimaka i parku zoo  - dojazd z Kanału Elbląskiego, tutaj klikaj.... 

Pochylnia Buczyniec - 7 minut drogi jest restauracja, zaraz obok Kanał Elbląski, gdzie statkiem po torach, albo inaczej statkiem po trawie...

burger slimaka

Dla naszych gości proponujemy danie w cenie nie więcej jak 30 zł : Burger z mięsem ślimaka 80% + 20 % najlepszej wołowiny.

Snajki lub Pierogi Pasłęckie, Zupa gulaszowa ze ślimakami i wieprzowiną.

Łosoś na bagietce z białym kawiorem ze ślimaka, Ślimaki (filety smażone) na sałacie z krewetkami, Muszelki nadziewane mięsem ślimaka, Perły Afrodyty na słodko..

 

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie