Otwieramy 1 maja! Bistro Ślimaka

bistro slimaka lato 2019Otwieramy 1 maja! Ubierzcie się luźno, jedziecie na wieś - WSTĘP WOLNY! Zapraszamy Państwa do złożenia wizyty na farmie ślimaków Eko Snails Garden, gdzie będziecie mogli doznać nowych doświadczeń kulinarnych, smakując ślimaków mazurskich w wersji regionalnej w naszym ,,Bistro Ślimaka’’. Nasze 10 letnie doświadczenie w gastronomii i 15 letnie przy hodowli ślimaków, zaowocowało nowościami na rynku polskim. Z informacji jakie do nas dopływają, wiemy... że nikt na świecie nie ma takiej książki kucharskiej, a we Francji uważanej za kolebkę ślimaków ( mit totalny, o czym opowiemy na miejscu) nie ma restauracji z menu tylko ze ślimakami. Nasze dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Z tego względu i dla spełnienia wymogów sanitarnych dla Gospodarstw Rolnych, dania serwujemy w naczyniach jednorazowych. Zobacz menu....

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie