Żyjące ślimaki i latające pszczoły...to jest #eko!

c_162_145_16777215_00_images_news_2018_07_09_Bistro-Slimaka-SnailsGarden.jpgWczoraj usłyszeliśmy, że Podlasie i Warmia Mazury (bez polityki) staną się regionem Eko. Wydaje się nam, że to i tak się stanie. Wiecie, co to znaczy eko?..pomijając fakt, że musi być certyfikat. Znaczy, to nic innego.. jak nierówne pola, chwasty jadalne na nim, żyjące ślimaki i latające pszczoły! Coraz częściej słyszymy o tym, że każdy z nas powinien dbać o środowisko i być EKO. Tylko co to właściwie znaczy? Jakich zasad powinniśmy przestrzegać i czego się wystrzegać? Zapraszamy do nas, sam zobaczysz...

Miejsc siedzących mamy 25 w ślimaku + 45 latem w ogródku pod namiotem. Bistro Ślimaka aktualne menu » 

Jesteśmy 5 km od trasy S7 (Gdańsk-Warszawa) - 25 minut drogi od Elbląga, 30 minut od Ostródy, 5 minut od Pasłęka. Znajdujemy się kilka minut drogi od pochylni Buczyniec, Oleśnica i Kąty.

Bycie EKO to życie w równowadze z naturą i ochrona środowiska, w którym żyjemy. Warto się dowiedzieć jakie codzienne przyzwyczajenia możemy zmienić, by chronić środowisko i siebie samych. Kilka prostych zasad, które bez problemu możemy wprowadzić w życie, kilka zmian, które nie muszą być bolesnym wyrzeczeniem a mogą sprawić, że nasza planeta będzie piękniejsza dla nas i przyszłych pokoleń. Wykonaj pierwszy krok razem z nami a odkryjesz drogę do lepszego zdrowia i poprawy jakości życia.

Sprawdź jak łatwo jest być EKO! 

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie