Snajki na wakacje. Nowość Snails Garden!

Snajki BistroSlimakaCzym możemy Was jeszcze zaskoczyć? Wiecie, ile to trzeba odwagi, aby w Polsce promować ślimaki ⁉ Nie to, żebyśmy sobie słodzili, ale Wam! Po prostu jak się okazuję, smakują nasze pomysły. Dziękujemy! 

Taka sytuacja przez cały sezon: ślimaki mazurskie (filety) / boczek / parmezan  + burger / 80% mięsa ślimaka / 20% wołowina!
PLN 45 zł - zestaw dla 2 osób! Frytki GRATIS! Zobaczcie nasze całe menu...

Jest też opcja HoReCA...zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy Warmii i Mazur!

snajkiPrzekąska na zimno lub ciepło dla 2/3 osób - prosto z POLSKIEJ farmy ślimaków SNAILS GARDEN!
Zapiekać ok. 5 minut - 180 C° w piekarniku lub na grillu, po wyjęciu posypać serem. Skład: Ślimaki hodowlane Cornu aspersum (filety 30 sztuk), boczek, ser tarty parmezan. Termin spożycia: 3 dni od daty produkcji, produkt można mrozić. Nasze pierwsze kroki z gastronomią sięgają lat 90-tych, a od 2003 roku przygotowujemy i systematycznie wprowadzamy na rynek polski produkty helikultury.

Snajki - To nie tylko przekąska, ale również wspomnienie... Jak donoszą źródła historyczne, pierwsze POLSKIE przepisy ze ślimaków pojawiły się w XVII wieku i były bardziej popularne niż dania z wieprzowiny!
_____________________________
Znak towarowy © 2019 Snails Garden 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie