Restaurant Guru przyznało rekomendacje dla Bistro Ślimaka!

RestaurantGuru Bistro SlimakaKochani.. nie do wiary! Właśnie przyszło na e-maila. Nagroda według opinii odwiedzających! Dumni jesteśmy, że nasz pomysł na Bistro Ślimaka, otrzymał odznakę i rekomendacje!

*Restaurant Guru to Twój przewodnik w świecie dobrego jedzenia. Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych restauracjach i kawiarniach na całym świecie, poznasz lokalne potrawy wybrane dla Ciebie. Kiedy odwiedzasz nowy kraj lub miejsce, chcesz spróbować dokładnie tych potraw, które są serwowane w najlepszych restauracjach w danym regionie w którym jesteś!

"Wiecie, że aby ten produkt (*ślimaki - filety Snails Garden) znalazł się na talerzu, musimy o rok wcześniej zająć się jego produkcją. Cały cykl hodowli trwa około 7 miesięcy (+ obróbka mięsa i kruszenie w mroźni, jak dziczyzna )...aby potem w sezonie trafił do menu Bistro Ślimaka..."

Explore all restaurants worldwide!

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie