Długi weekend sierpniowy z ... Bistro Ślimaka!

Bistro Slimaka zapraszaDługi weekend sierpniowy 2019 to doskonała okazja, aby wypocząć na wsi, przy niesamowitym menu. Wiele osób w tym terminie decyduje się na wypad za miasto lub nad wodę, u nas znajdziesz jedno i drugie. Warto sprawdzić jakie mamy dla Was atrakcje kulinarne. Turystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie... serwujemy ślimaki śródziemnomorskie z własnej BIO hodowli, ryby: dorsza w zupie i szlachetne z kawiorem, a także raki z ciepłej Hiszpanii!

Bistro Ślimaka

Nasze 10 letnie doświadczenie w gastronomii i ponad 15 letnie przy hodowli ślimaków, zaowocowało nowościami na rynku polskim. Dania tworzymy w bardzo prosty sposób bez zbędnych udziwnień i sztucznych dodatków, abyście czuli się bardzo swobodnie. Muszle nadziewane, podajemy w specjalnym glinianym naczyniu, a do muszli dodajemy wykałaczki, tak jak w Hiszpanii. Inne potrawy serwujemy na talerzach ekologicznych z roślin nie z plastyku - 100% trzcina cukrowa lub papier!

 

 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie