slogan

      

c_155_145_16777215_00_images_news_2019_04_15__Mariola-Pilat-Skalmowska.jpgŚluz ze ślimaka jest hitem kosmetycznym ostatnich lat w Azji. Ten drogocenny dar natury wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe, przeciwzapalne, nawilżające i nie tylko. Kosmetyki z tym składnikiem produkuje się także w Polsce, m.in. na Warmii. Obecnie niemal każda koreańska firma kosmetyczna ma w swojej ofercie linię produktów ze śluzem ślimaka. A trzeba wiedzieć, że Koreanki są niezwykle wymagające w kwestii pielęgnacji skóry. Wszystko zaczęło się w latach 80. ubiegłego wieku od pewnej rodziny hodowców ślimaków w Chile. Zauważyli, że skóra na ich rękach była wyjątkowo miękka i delikatna, a otarcia i rany goiły się zdecydowanie szybciej w porównaniu do innych części ciała.

krem pasleckiEkofarma "Snails Garden" - jesteśmy pierwszą farmą, która wyznaczyła standardy certyfikowanego chowu ślimaków metodą EKO w Polsce. Jest to efekt naszej 15 letniej pracy, dzięki której uzyskaliśmy produkty cenione przez naszych klientów. Wiecie, czemu ślimaki potrzebują wody, tak jak nasza skóra?

Ślimaki to jedyne mięczaki, które mogą żyć na lądzie, jednak nie są w pełni przystosowane do środowiska lądowego. Przedstawiamy dwa filmy, pierwszy jest ofertą do organizacji eventów ze szkoleniami, na których wydajemy • Certyfikat potwierdzający - "udział w zabiegu z wykorzystaniem BIO śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków"

krem sluz slimakaNaturalne Serum No.4, jest malutkim cudem - jak mówią kobiety. Idealny skład żeby odmładzać i maksymalnie nawilżać skórę. Uwielbiany kwas hialuronowy - nawilża i regeneruje > Kolagen - strażnik młodości > powstrzymuje objawy starzenia się skóry > Aloes - silnie nawilża, wspomaga regenerację, działa przeciwzapalnie, pobudza produkcję kolagenu > Śluz ślimaka - eliksir młodości > zawiera alantoinę, kwas glikolowy, kolagen i elastynę, witaminy A, C i E - bomba składników - seashell.

Co myślicie o takim kosmetyku ? Otwórz >>> Nabierz >>> Posmaruj >>> Olśnij >>> sklep online

seashell snailsgardenKochani, z ostatniej chwili! Naszą misją jest tworzyć dla Was najlepsze kosmetyki, cały czas dokształcam się, więc dziś o wyjątkowych, naturalnych surowcach kosmetycznych od Biotechnologia. Czy w Twojej kosmetyczce znajdują się już kosmetyki ze śluzem ślimaka? 

Oto jest pytanie :) Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że kosmetyki (prosto z farmy ślimaków) z użyciem BIO śluzu ślimaka, staną się tak popularne.

Snails Garden - na straży Twojego piękna  >>> Certyfikat sygnatura Biotechnologia!
Mariola Piłat Skalmowska, zapraszam do sklepu online...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Bursztyn LOGO