slogan

      

krem slimaka Snails GardenAby utrzymać dobrą kondycję skóry i poprawić jej elastyczność, pamiętając o pigmentacji i naczynkach, polecamy kosmetyki, prosto z farmy ślimaków SNAILS GARDEN na bazie naturalnego  śluzu ślimaka. Spektakularny efekt zapewni pielęgnacja z zastosowaniem kremu ślimaka.

Sam zobacz tutaj... Krem Ślimaka blog... Kremy Pasłęckie [BIO FARMA ŚLIMAKÓW] - 100% kosmetyki ze śluzem ślimaka. Jakość podkreślona certyfikatem - Produkt Warmia Mazury!

 

krem slimaka Snails GardenPoczątki ślimaczej historii w Polsce, ale co ma wspólnego gastronomia i krem ślimaka - Snails Garden. W najnowszym magazynie znajdziecie kilka informacji prosto z hodowli ślimaków, czyli coś dla szefowych kuchni. Technologia produkcji kremów na świecie, zawsze jest taka sama. Na samym początku produkcji kremów, pobierany jest śluz ze ślimaków. Produkcja samych kremów odbywa się w laboratorium, które dedykowane jest specjalnie wytwarzaniu kremów. Magiczna moc kremu wynika z jego naturalnego składu. Może go stosować każdy, niezależnie od wieku. Występuje w wersji pod oczy, na trądzik i w formie serum. W każdym przypadku to naturalna bomba witaminowa o działaniu bakteriobójczym. Zapach produktu jest neutralny, a kolor dzieli się na biały – w przypadku kremu i przezroczysty – w przypadku serum. Produkty od Snails Garden są dostępne w sklepie firmowym na miejscu i online na stronie kremslimaka.pl

krem sluz slimakaŚluz ślimaka od dawna wykorzystywany jest jako składnik kosmetyków pielęgnacyjnych. Może być dodatkiem do kremu albo serum. Krem ze śluzem ślimaka ujędrnia skórę, ale też działa kojąco. Jak stosować krem ze śluzem ślimaka? I jakie jeszcze ma właściwości. Dla cudownego nastroju, słoneczko aplikujemy w maksymalnej ilości. 

Dla skóry dojrzałej, idealny duet, krem PRESTIGE i Serum No.4, jak słońce, aplikacja obowiązkowa. Zacznij stosować już od dziś, zestaw dostępny w sklepie on-line: @snailsgardencosmetics.com

Jak stosować Serum No.4 ?

  • Serum aplikujemy na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, codziennie rano i wieczorem. Po wchłonięciu serum, nakładamy krem pielęgnacyjny.

Jak stosować krem PRESTIGE ?

  • Krem aplikujemy na oczyszczoną skórę twarzy, po wchłonięciu nakładamy makijaż.

 Do jakiej cery przeznaczone są kosmetyki z naturalnym śluzem ślimaka?

  • Kosmetyki z naturalnym śluzem ślimaka przeznaczone są do każdego rodzaju cery.
  • Do cery delikatnej i wrażliwej, gdyż wzmacniają i delikatnie pielęgnują.
  • Do cery problematycznej gdyż zawarte w kosmetykach składniki aktywne doskonale pielęgnują taką skórę oraz eliminują powstające niedoskonałości.
  • Do skóry dojrzałej, ponieważ zawarty w kosmetykach naturalny śluz ślimaka oraz składniki aktywne wpływają na szybką regenerację oraz ogólną poprawę wyglądu skóry.

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo