slogan

      

swiateczne promocje krem ze slimakaJeszcze kilka dni i buty stawiamy 👠👟👡👞👢jakie kto ma 😁 I pewnie większość mówi, aaa ja nie dziecko, ja nie potrzebuje, itp. a buty wszyscy czyszczą 😚 Drogie Panie, cenowy prezent dla Was😍 zestaw regeneracyjno - odmładzający, idealny na zimową aurę od @snailsgardencosmetics.com Panowie, nie zapominajcie o swoich Paniach, plusy trzeba zbierać 😉 Na Mikołajkowe upominki juz czas🎁 
Nie czekaj, zamów i ciesz się upominkiem 🧡 zapraszamy do naszego sklepu....

krem Pasłecki snailsgardenPięknie, ciepło, słonecznie a mamy jesień 🍂Chcę Wam przedstawić mojego ulubieńca - Serum No.4 od @snailsgardencosmetics.com 🐌, właściwie to mój No.1 😘 który dba fenomenalnie o moją cerę, wygładza, ujędrnia i najważniejsze....sprawia że czuje się piękna 🧡 Polecam ❗ Natura daje nam to co najlepsze. Wykorzystaj to! Wszystko co robimy, robimy z myślą o Was, dlatego JAKOŚĆ i NATURA jest dla nas najważniejsza. Krem Pasłęcki ze śluzem ślimaka [100 % ŚLUZ SNAILS GARDEN] - odmładza i usuwa trądzik! Jaki wybrać, macie już opinie! 

Mariola Piłat-Skalmowska - zapraszam do sklepu online - www.KremPasłęcki.pl

Snails Garden krem sluz slimakaMarka Snails Garden po raz kolejny została nagrodzona certyfikatem Marszałkowskim i uzyskała prawo do korzystania ze znaku "Produkt Warmia Mazury" w kategorii: produkt: Krem Pasłęcki ze śluzem ślimaka oraz usługa: Bistro Ślimaka” – atrakcja turystyczna. W biznesie jak w miłości: trzeba kogoś uwieść i samemu dać się poderwać. Zakochać, wzajemnie zauroczyć. Dla naszej rodzinnej marki jest to olbrzymie wyróżnienie i każdy nowy produkt chcielibyśmy certyfikować logiem Warmii i Mazur – komentują Mariola i Grzegorz Skalmowscy, twórcy marki Snails Garden - Podczas występów na deskach sceny Elbląskiego Święta Chleba, dowiedzieliśmy się, że ta część Polski (nasza rodzinna), kojarzy nasze kremy ze śluzem ślimaka z miastem Pasłęk. Nasza farma ślimaków jest dosłownie 5 km dalej w Krasinie, więc to bardzo dobry wybór na nazwę naszego produktu.

krem sluz slimakaKremy Pasłęckie to nazwa z poczty pantoflowej, a zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wyszła pierwsza próba kremów pod marką Snails Garden, czyli Ślimaków Ogród. Wyciąg ze ślimaków hodowanych pod Pasłękiem jest bogaty min w naturalne antybiotyki a dzięki działaniu bakteriobójczemu sprawdza się w przypadku cer problematycznych i trądzikowych.

Śluz ślimaka ma przede wszystkim właściwości gojące - wspomaga gojenie się ran, zmian trądzikowych i podrażnień, sprawia że skóra jest gładka, delikatna i czysta, ponad wszystko młoda. Zapraszamy na zakupy sklep firmowy i aktualne promocje ➡ www.SnailsGardenCosmetics.com

krem paslecki produkt warmia mazuryNa farmie Snails Garden mieszka specjalna odmiana ślimaka śródziemnomorskiego, który wydziela śluz sam naturalnie, przy pomocy pewnych stymulacji w laboratorium. Następnie ślimaki wracają do natury, latem do specjalnych parków hodowlanych, gdzie żywią się mniszkiem lekarskim, a w okresie zimowym śpią w naturalnym stanie hibernacji w specjalnie przygotowanych ,,inkubatorach".

Dla przykładu jak wygląda prawdziwy naturalny śluz pokazuje filmik, który został nagrany na żywo.

Mariola i Grzegorz Skalmowscy mają również nadzieję, że dzięki certyfikatowi "Bistro Ślimaka" wpisze się jako atrakcja turystyczna na stałe do turystyki kulinarnej Polski. Położenie atrakcji blisko jedynej działającej na świecie pochylni, gdzie statki pływają nie tylko po wodzie, ale i po trawie, sprawiło, że był to strzał w dziesiątkę. Farma ślimaków Snails Garden należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, reprezentując region Warmii i Mazur. Przygotowując dania czerpią z bogatej oferty rodzimej natury - lasów, łąk i czystego powietrza, łącząc inspirację kulinarne z książką „Ślimaka Kulinarna Podróż”, uznanej za najlepszą na świecie.

Bistro Sliamka Produkt Warmia MazuryZnak „Produkt Warmia Mazury” to rozbudowany projekt, który z jednej strony ma promować ideę lokalnego patriotyzmu i wpływać na wzrost zainteresowania lokalnymi produktami, z drugiej – zwiększyć rozpoznawalność produktów z naszego regionu. Ideą przedsięwzięcia jest promocja produktów, usług i wydarzeń powstających w regionie, wyróżnianie osób i firm, które w codziennej pracy inspirują się ciągłym rozwojem, wymianą doświadczeń czy zwiększaniem konkurencyjności oraz wpisują się w bogactwo kulturowe, społeczne, historyczne i przyrodnicze Warmii i Mazur.

Tegoroczną X Galę w Filharmonii Warmińsko Mazurskiej uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Kortowo oraz koncert gwiazdy – Grzegorza Turnaua.

Źródło: Głos Pasłęka

 

 

krem slimaka pasleckiTaka sytuacja 🍃 Słynące z wielkich jezior oraz zielonych lasów Warmia i Mazury przeszły w ostatnich latach dużą transformację, przyciągając do siebie zachodni biznes, promując młodych wynalazców i wdrażając pionierski system teleopieki. Co ważne, udało się im wejść w mariaż z nowoczesnością bez utraty swoich unikalnych związków z naturą.

Przyszłościowe gałęzie przemysłu

Czasy, w których mieszkańcy północno-wschodniej Polski mogli patrzeć na nich z zazdrością, powoli odchodzą jednak do lamusa. Dzięki dobremu zarządzaniu duży biznes zawitał również tam. W regionie powstają opakowania produkowane dla ekskluzywnych marek, takich jak Hugo Boss, Giorgio Armani czy Gucci. Inna firma wytwarza końcówki kabli do Boeinga, a jeszcze inna deski do kitesurfingu, na których pływa światowa czołówka.

Natomiast okolice Pasłęka powoli zmieniają się w ślimaczane zagłębie, gdyż hoduje się tam coraz więcej ślimaków, które potem trafiają na talerze Europejczyków, a ich śluz jest wykorzystywany do produkcji kosmetyków. Można ich skosztować również na miejscu, nawet specjalnego kawioru ze ślimaków.

Warmińsko-Mazurskie zmieniło się w region nowoczesności i biznesu

Nasze wyroby kupisz w sklepie online: www.snailsgardencosmetics.com