slogan

      

Krem z Pasłęka, czyli ze śluzem ślimaka prosto z farmy ślimaków.

krem z PaslekaWidzicie ten żagiel⛵ i krople rosy na produkcie??  To Produkt Warmia Mazury. Certyfikat może być tylko jeden! #KremzPasłęka prosto z Krainy ślimaka. Kochani, ostatnio jak wiecie (1 września), byliśmy na deskach sceny podczas Elbląskiego Święta Chleba i tutaj się dowiedzieliśmy, że ta część Polski ( nasza rodzinna), kojarzy nasze kremy ze śluzem ślimaka z miastem Pasłęk..w którym zresztą mieszkamy. Nasza farma ślimaków jest dosłownie 5 km dalej w Krasinie, więc to bardzo dobry wybór na nazwę naszych produktów.

Kremy Pasłęckie to nazwa z poczty pantoflowej, a zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wyszła pierwsza próba naszych kremów pod marką Snails Garden, czyli Ogród Ślimaków.
 
kremy z PaslekaCera trądzikowa wymaga wyjątkowej pielęgnacji ? Wyciąg ze ślimaka jest bogaty min w naturalne antybiotyki a dzięki działaniu bakteriobójczemu sprawdza się w przypadku cer problematycznych i trądzikowych ???Śluz ślimaka ma przede wszystkim właściwości gojące - wspomaga gojenie się ran, zmian trądzikowych i podrażnień, sprawia że skóra jest gładka, delikatna i czysta. W linku znajdziesz inne produkty w sklepie online i Serum No.4 ( tu klikaj o więcej info)
 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo