slogan

      

Snails Garden - jakość podkreślona certyfikatem

Snails Garden krem sluz slimakaMarka Snails Garden po raz kolejny została nagrodzona certyfikatem Marszałkowskim i uzyskała prawo do korzystania ze znaku "Produkt Warmia Mazury" w kategorii: produkt: Krem Pasłęcki ze śluzem ślimaka oraz usługa: Bistro Ślimaka” – atrakcja turystyczna. W biznesie jak w miłości: trzeba kogoś uwieść i samemu dać się poderwać. Zakochać, wzajemnie zauroczyć. Dla naszej rodzinnej marki jest to olbrzymie wyróżnienie i każdy nowy produkt chcielibyśmy certyfikować logiem Warmii i Mazur – komentują Mariola i Grzegorz Skalmowscy, twórcy marki Snails Garden - Podczas występów na deskach sceny Elbląskiego Święta Chleba, dowiedzieliśmy się, że ta część Polski (nasza rodzinna), kojarzy nasze kremy ze śluzem ślimaka z miastem Pasłęk. Nasza farma ślimaków jest dosłownie 5 km dalej w Krasinie, więc to bardzo dobry wybór na nazwę naszego produktu.

krem sluz slimakaKremy Pasłęckie to nazwa z poczty pantoflowej, a zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wyszła pierwsza próba kremów pod marką Snails Garden, czyli Ślimaków Ogród. Wyciąg ze ślimaków hodowanych pod Pasłękiem jest bogaty min w naturalne antybiotyki a dzięki działaniu bakteriobójczemu sprawdza się w przypadku cer problematycznych i trądzikowych.

Śluz ślimaka ma przede wszystkim właściwości gojące - wspomaga gojenie się ran, zmian trądzikowych i podrażnień, sprawia że skóra jest gładka, delikatna i czysta, ponad wszystko młoda. Zapraszamy na zakupy sklep firmowy i aktualne promocje ➡ www.SnailsGardenCosmetics.com

krem paslecki produkt warmia mazuryNa farmie Snails Garden mieszka specjalna odmiana ślimaka śródziemnomorskiego, który wydziela śluz sam naturalnie, przy pomocy pewnych stymulacji w laboratorium. Następnie ślimaki wracają do natury, latem do specjalnych parków hodowlanych, gdzie żywią się mniszkiem lekarskim, a w okresie zimowym śpią w naturalnym stanie hibernacji w specjalnie przygotowanych ,,inkubatorach".

Dla przykładu jak wygląda prawdziwy naturalny śluz pokazuje filmik, który został nagrany na żywo.

Mariola i Grzegorz Skalmowscy mają również nadzieję, że dzięki certyfikatowi "Bistro Ślimaka" wpisze się jako atrakcja turystyczna na stałe do turystyki kulinarnej Polski. Położenie atrakcji blisko jedynej działającej na świecie pochylni, gdzie statki pływają nie tylko po wodzie, ale i po trawie, sprawiło, że był to strzał w dziesiątkę. Farma ślimaków Snails Garden należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, reprezentując region Warmii i Mazur. Przygotowując dania czerpią z bogatej oferty rodzimej natury - lasów, łąk i czystego powietrza, łącząc inspirację kulinarne z książką „Ślimaka Kulinarna Podróż”, uznanej za najlepszą na świecie.

Bistro Sliamka Produkt Warmia MazuryZnak „Produkt Warmia Mazury” to rozbudowany projekt, który z jednej strony ma promować ideę lokalnego patriotyzmu i wpływać na wzrost zainteresowania lokalnymi produktami, z drugiej – zwiększyć rozpoznawalność produktów z naszego regionu. Ideą przedsięwzięcia jest promocja produktów, usług i wydarzeń powstających w regionie, wyróżnianie osób i firm, które w codziennej pracy inspirują się ciągłym rozwojem, wymianą doświadczeń czy zwiększaniem konkurencyjności oraz wpisują się w bogactwo kulturowe, społeczne, historyczne i przyrodnicze Warmii i Mazur.

Tegoroczną X Galę w Filharmonii Warmińsko Mazurskiej uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Kortowo oraz koncert gwiazdy – Grzegorza Turnaua.

Źródło: Głos Pasłęka

 

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo