slogan

      

spa & wellness...co tu robią ślimaki ?

krem pasleckiEkofarma "Snails Garden" - jesteśmy pierwszą farmą, która wyznaczyła standardy certyfikowanego chowu ślimaków metodą EKO w Polsce. Jest to efekt naszej 15 letniej pracy, dzięki której uzyskaliśmy produkty cenione przez naszych klientów. Wiecie, czemu ślimaki potrzebują wody, tak jak nasza skóra?

Ślimaki to jedyne mięczaki, które mogą żyć na lądzie, jednak nie są w pełni przystosowane do środowiska lądowego. Przedstawiamy dwa filmy, pierwszy jest ofertą do organizacji eventów ze szkoleniami, na których wydajemy • Certyfikat potwierdzający - "udział w zabiegu z wykorzystaniem BIO śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków"

Drugi film z naszych początków przygody ze ślimakami. Kto by pomyślał, że to już ponad 15 lat. Nasze doświadczenie z zakresu BIO hodowli ślimaków. Eko śluzu i eko kawioru dla branży spa & wellness, znajdą Państwo pod tym linkiem >>> Ekofarma "Snails Garden"

Zapraszamy do współpracy właścicieli/inwestorów z pełną infrastrukturą hodowlaną, gastronomiczną, konferencyjno-seminaryjną oraz usługami wellness & spa. Szczegółowych informacji można uzyskać drogą mailową, po przesłaniu zainteresowania udziałem w projekcie, pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo