slogan

      

Wyjątkowa pamiątka kanału elbląskiego, krem ślimaka z wakacyjną muszlą!

krem Snails GardenPamiątka jest ważnym elementem promocji regionu, kreuje jego pozytywny wizerunek oraz popularyzuje tutejsze atrakcje i tradycje. Ekofarma "Snails Garden" w Krasinie pod Pasłękiem stała się jedną z większych atrakcji turystycznych zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, przy drodze krajowej nr 7 między Ostródą a Elblągiem na szlaku Krainy Kanału Elbląskiego, tuż obok jednego z 7 cudów Polski, jakim są rejsy Statkiem po trawie..w ślimaczym tempie. Szlak ślimaka idealnie łączy te dwie atrakcje. Snails Garden od ponad 15 lat propaguję idę wykorzystania wszystkich dobrodziejstw jakie niesie ze sobą ślimak. Szczególnie ciekawe jest uruchomienie produkcji kosmetyków na bazie śluzu. Hasło „Snails Garden na straży Twojego piękna” z powodzeniem realizuje Pani Mariola Piłat Skalmowska, zdobywczyni wielu dyplomów i nagród, m.in. tytułu „Kobiety z charakterem” przyznanego przez Warmińsko Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet. Przebojowa bizneswoman podkreśla:

– Naszą misją jest tworzenie najlepszych kosmetyków z użyciem BIO śluzu ślimaka. Kremy doskonale się sprawdzają w walce z różnymi problemami skórnymi, niwelują też zmarszczki. W laboratorium tworzymy własne receptury doskonałe dla pań dbających o młody wygląd skóry. Śluz ślimaka zawiera naturalne składniki: alantoinę, kolagen, elastynę, kwas glikolowy, witaminy A, C i E oraz antybiotyki.

krem paslecki SnailsGardenKrem PRESTIGE z dodatkiem muszli dla turystów stanowi cenną pamiątkę z pobytu, przywołuje wspomnienia i zachęcać do ponownego odwiedzenia. Dziś pamiątką z podróży staje się atrakcją równą cudom przyrody, którą często staje się tą kropką nad przysłowiowym „i”. Nowy trend wyraźnie wskazuję, że obdarowujemy naszych bliskich po powrocie, autentycznymi produktami użytkowymi z którego słynie dany region! Wtedy lepiej przekazujemy idę miejsca by je poznać i zrozumieć. To wyjątkowa okazja by sprzedać również historię regionu, jego produktów, czy metod produkcji. Marka SNAILS GARDEN znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. Krem Pasłęcki, uzyskał certyfikat Marszałkowski "Produkt Warmia Mazury".

Tym sposobem logo Warmii Mazur, znalazło się na pamiątce regionu! Zapraszamy na nasze Mazury Zachodnie! Pamiątka do kupienia w "Bistro Ślimaka" lub sklepie firmowym online...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo