"Krem Ślimaka" w gastronomii - reportaż Gastronom Wybrzeża

krem slimaka Snails GardenPoczątki ślimaczej historii w Polsce, ale co ma wspólnego gastronomia i krem ślimaka - Snails Garden. W najnowszym magazynie znajdziecie kilka informacji prosto z hodowli ślimaków, czyli coś dla szefowych kuchni. Technologia produkcji kremów na świecie, zawsze jest taka sama. Na samym początku produkcji kremów, pobierany jest śluz ze ślimaków. Produkcja samych kremów odbywa się w laboratorium, które dedykowane jest specjalnie wytwarzaniu kremów. Magiczna moc kremu wynika z jego naturalnego składu. Może go stosować każdy, niezależnie od wieku. Występuje w wersji pod oczy, na trądzik i w formie serum. W każdym przypadku to naturalna bomba witaminowa o działaniu bakteriobójczym. Zapach produktu jest neutralny, a kolor dzieli się na biały – w przypadku kremu i przezroczysty – w przypadku serum. Produkty od Snails Garden są dostępne w sklepie firmowym na miejscu i online na stronie kremslimaka.pl

Krem sliamka Snails GardenKrem do cery tłustej jest łatwo dostępnym produktem, jednak wybór tego właściwego nie należy do łatwych zadań. Wszystko przez to, że cera tłusta jest bardzo problematyczna i wymagająca. Aby zadbać o jej odpowiednią kondycję i redukcję wydzielania sebum, musisz dostarczyć jej odpowiednich składników. W SNAILS GARDEN podążamy śladem pionierów w dziedzinie naturalnej pielęgnacji. Korzystamy z dostępnej wiedzy, by w możliwie najlepszy sposób zatroszczyć się o Ciebie. Dążymy do naturalnej perfekcji, której właśnie stajesz się częścią. Zrelaksuj się i pozwól nam o siebie zadbać. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wciąż poszerzanej wiedzy, proponujemy Ci najlepsze i najprzyjemniejsze dary natury, czyli "Krem Ślimaka"

__________________

Już teraz możecie czytać magazyn Gastronom Wybrzeża w wersji on-line - szukajcie nas na stronie >>>> 34 <<<

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie