slogan

      

Ostre Ciecie SnailsGardenNa zdjęciu Mariola Piłat Skalmowska - Prezes Snails Garden z najbardziej znanym duetem fryzjerskim w Polsce – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Panowie nie zwalniają tempa, odwiedzą kolejne salony w Polsce. W każdym z nich prowadzący zmierzają się z problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi salonami, pełnymi zadowolonych i wiernych klientów. 

Co prawda program "Ostre Cięcie" odwiedził SNAILS GARDEN z zupełnie innego powodu, ale o tym dowiecie się niebawem w nowym odcinku TTV.

Które z salonów po metamorfozie i szkoleniach dostaną rekomendacje prawdziwych znawców tego fachu, czyli gwiazd na co dzień współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i zagranicą?  - Info: player.pl

Jak to bywało, sami zobaczcie...

 

Zywe Muzeum SlimakaWiecie co to jest ? Tak, to słynne Perły Afrodyty, które ostatnio były w PnŚ...oczywiście nie w takiej formie. To początek..jak trufle ziemi. Tak, tak..je wydobywa się z ziemi. Muzeum Ślimaka to nasz pomysł, na Ekomuzeum, ale tak naprawdę - atrakcja turystyczna, w której znajdziesz wiele gatunków ślimaka, również ze świata. Jesteśmy certyfikowanymi członkami sieci Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego. Przyjazd do nas gwarantuje niezapomnianą podróż o historii ślimaka. Zobacz nasz program...

Mazury Zachodnie - KRASIN
Dawno, dawno temu teren ten należał do pruskich plemion Pogezanów i Pomezanów. Później został nazwany Oberlandem czyli Prusami Górnymi. Nazwa i granice ukształtowały się około XIII wieku. Ale już w starszej, polskiej literaturze pojawia się nazwa, która funkcjonuje obecnie i którą warto zapamiętać – Mazury Zachodnie.

Zywe Muzeum Slimaka sluz slimaka kremMój mąż od 15 lat zajmuje się hodowlą ślimaka, w nawiasie mówiąc jest specjalistą w tym temacie, ja mu w tym oczywiście towarzyszę, ale jak to kobieta posunęłam się dalej i zapragnęłam czegoś więcej, właśnie polskich kosmetyków ze śluzem ślimaka z naszych własnych hodowli. Małymi kroczkami, wielkimi próbami udało nam się stworzyć wspaniały, cudowny krem z tym drogocennym składnikiem…. Ale jak to kobieta, zawsze nam mało, nie poprzestałam na jednym produkcie i kolejne badania, kolejne próby i powstały kolejne, wspaniałe kosmetyki. A teraz troszkę o tym całym śluzie ślimaka, niby ten ślimak taki mały i niewinny ale jakie wzbudza emocje :) Kosmetyki które w składzie zawierają śluz ślimaka cieszą się popularnością na całym świecie, a coraz częściej pojawiają się również w wielu polskich produktach kosmetycznych.

Zywe Muzeum Slimaka Snails GardenŚluz ślimaka, który stosuje się do produkcji kosmetyków, jest pozyskiwany w sposób bezinwazyjny i naturalny, nie wpływający w negatywny sposób na zdrowie ślimaków. Ślimaki pozyskuje się ze specjalistycznych hodowli, takiej jak nasza hodowla Snails Garden, koniecznie muszę dodać że nie każdy gatunek ślimaka wytwarza śluz, który ma właściwości lecznicze i pielęgnacyjne, do zastosowania w kosmetyce nadaje się tylko śluz ślimaka hodowlanego Helix aspersa Muller. Kosmetyki ze śluzem ślimaka pomogą  w rozwiązaniu wielu  problemów  min., gdy masz  problem z utrzymaniem prawidłowego nawilżenia skóry,  gdy masz skłonność do częstych podrażnień, stany zapalne skóry, w tym trądzik, przebarwienia,  utrata jędrności skóry a nawet blizny i  rozstępy.

Co zyskasz stosując kosmetyki ze śluzem ślimaka ?
Właściwości śluzu ślimaka
- zmniejsza skłonność do alergii i uczuleń.
- pomaga w pielęgnacji i leczeniu skóry z trądzikiem młodzieńczym (sprawdza się także przy trądziku różowatym).
- nawilża i ujędrnia.
- przyspiesza gojenie się ran.
- regeneruje skórę.
- zwalnia proces starzenia się skóry, wygładza zmarszczki, zapobiega przedwczesnemu tworzeniu się kolejnych.
- wygładza blizny i zmniejsza widoczność rozstępów.
- wspomaga leczenie żylaków.
- wpływa na zdrowy wygląd skóry

Dla kogo kosmetyki z tym drogocennym składnikiem?
Tak, jak wspomniałam wyżej – kosmetyki ze śluzem ślimaka są przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju cery i w zależności od tego, jakie składniki znajdują się w ich składzie, mogą być stosowane nawet do bardzo wrażliwej cery. Sprawdzą się przy cerach problematycznych, dojrzałych oraz suchych i wrażliwych. Nie mogłabym inaczej jak pokazać Wam nasze produkty z naturalnym śluzem ślimaka, znajdziecie je na naszej stronie www.snailsgardencosmetics.com albo najlepiej zapraszamy do Żywego Muzeum Ślimaka!

Czy w Twojej kosmetyczce znajdują się już kosmetyki ze śluz ślimaka? 

Oto jest pytanie :)

Wspaniałego dnia Wam życzę :)

Mariola Piłat Skalmowska

Zywe Muzeum SlimakaPrzyjmujemy zamówienia na wycieczki grupowe! Niespodzianka! Żywe Muzeum Ślimaka, to także deszcz, bez którego ślimaki żyć nie mogą. Zabierz ze sobą parasol! Niepowtarzalna atrakcja - Poczujesz się jak ślimak! Dzień Ślimaka, przypada na 24 maja, czyli datę naszego startu! Żywe Muzeum Ślimaka to nasz pomysł, na Ekomuzeum, ale tak naprawdę - atrakcja turystyczna, w której znajdziesz wiele gatunków ślimaka, również ze świata. Jesteśmy certyfikowanymi członkami sieci Ekomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego. Przyjazd do nas gwarantuje niezapomnianą podróż o historii ślimaka. Tutaj dowiecie się więcej...

Najstarszy ślimak w dziejach? Chińscy naukowcy odkryli ślimaka, który jest około 50 razy starszy od całego gatunku ludzkiego!

  • 1
  • 2