Ślimak olbrzymi z Zanzibaru...jaja jak grochy!

szlak slimaka muzeum slimakaKochani, pamiętacie wczorajsze ślimaki olbrzymie z Zanzibaru? Największe na święcie. Były na zdjęciach podczas odwiedzin "Ostre Cìęcie" ✂️ To są autentyczne zdjęcia, zrobione komórką i przybliżone. Przyjrzyjcie się uważnie, te jajeczka są wielkości grochu!  Zanzibar to kraina gigantów. Odizolowane od afrykańskiego kontynentu, wyspy te są domem dla najbardziej unikalnych zwierząt, a wiele z nich należy do największych na całym świecie. Od gigantycznych ślimaków, aż po największego rekina na Ziemi – rekina wielorybiego, przy którym blado wypadają jego kuzyni. Gdy zapada noc na wyspie, ujawnia się największy z żyjących robali – zwierzę to trzeba zobaczyć, by uwierzyć w jego istnienie - National Geographic.

Nasze "Retki" :)  Nazwa polska: Ślimak olbrzymi. Waga dochodzi do 0,5 kg! 

Mamy to‼ "Żywe Muzeum Ślimaka" 

Dołącz do nas!

Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski #PanŚlimak / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie