Kraina Ślimaka

Grzegorz SkalmowskiŁączymy nowoczesność z tradycją! Więcej o mnie dowiecie się tutaj Facebook Grzegorz Skalmowski. Jestem kreatorem ślimakowego biznesu w Polsce, w 2017 roku obroniłem merytorycznie projekt " W Krainie Ślimaka"  -  utworzenie sieciowego, regionalnego produktu turystycznego. Przedmiotem projektu była obronna strategii rozwoju innowacyjnego sieciowego produktu turystycznego „W krainie Ślimaka”.

Geneza projektu jest związana z możliwością wszechstronnego wykorzystania (m.in. gastronomia, kosmetologia) potencjału ślimaka jadalnego (Helix Aspersa) w połączeniu z innymi atrakcjami i produktami turystycznymi wyróżniającymi region w skali Polski i Europy. Wartość projektu: 22 022 899,71.

krainaslimaka.elblagJestem także współtwórcą Projektu „Mazury Zachodnie od kuchni” polegającego na stworzeniu szlaku kulinarnego regionu. Dofinansowany z NIW w ramach NOWEFIO na lata 2021-2030.

Tym czasem przedstawiam Państwu ostatnią dumę i potwierdzenie mojej 20 letniej pracy ze ślimakami :) Taka moja mała Kraina Ślimaka, a wszystko zaczęło się od kupna domu na wsi koło Pasłęka prawie 20 lat temu! Niebawem więcej szczegółów - niemniej "To jest chyba jedyne mięso tak kontrowersyjne, że to nie jest kwestia tego, czy je polubisz, czy nie, bo nie będziesz go jeść codziennie. Ale na pewno chcesz raz w życiu spróbować" To co, masz smaka na ślimaka? Zapraszamy Was tutaj Kraina Ślimaka

Produkt Tradycyjny ślimaki nadziewaneNa wniosek Snails Garden by Grzegorz Skalmowski ślimaki nadziewane, znalazły się na prestiżowej liście Produktów Tradycyjnych Warmii i Mazur! 

Dołącz do nas! Zajmuje się tworzeniem konceptów gastronomicznych ze ślimakami dla restauracji Hotelowych i indywidualnych *łącznie z szeroko pojętym marketingiem, a także dystrybucją kosmetyków ze śluzem ślimaka własnej marki dla salonów, sklepów i gabinetów SPA.

Grzegorz Skalmowski / tel: 690 495 220 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do nas!

e gazele snails garden skalmowski

Marka Snails Garden i linia kremów ze śluzem ślimaka "Prestige" , uzyskała statuetkę "e-Gazele Biznesu" — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Polacy pokochali zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zapraszamy na zakupy https://kremslimaka.pl/


 

Polecam rejs STATKIEM po trawie "Bursztyn" z Kapitanem BartkiemStatkiem po Trawie