slogan

      

O NAS

Znajdziesz nas również w Bazie Usług Rozwojowych PARP - Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy!

Oferując nasze usługi - zapraszamy do współpracy z zakresu hodowli, gastronomii i kosmetologii.

 

Mariola Grzegorz Skalmowscy SnailsGarden

Witamy na naszej stronie, jesteśmy rodzinną polską firmą Snails Garden. Mariola i Grzegorz Skalmowscy. Poznajcie naszą historię. Nasze pierwsze kroki z gastronomią sięgają lat 90-tych, gdzie na Bulwarze w Elblągu, uruchomiliśmy odważny projekt z food truckiem w tle.

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce zapragnęliśmy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także gastronomiczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak. Od 2003 roku staramy się łączyć historię z nowoczesnością. Jesteśmy pierwszymi hodowcami ślimaków w Polsce, którzy mieli odwagę, wprowadzić na rynek polski, kosmetyki z naturalnym 100% śluzem ślimaka. 

Nasze działania, praca i trud -  zostały zauważone i nasza marka SNAILS GARDEN w 2018 roku, znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój, rozwijając jednocześnie koncept "Bistro Ślimaka". Niestety nie chcieliśmy spocząć na laurach i w 2019 roku powstał nowy produkt turystyczny, czyli "Żywe Muzeum Ślimaka", nawiązując do sieci EkoMuzeum Krainy Kanału Elbląskiego.

Ambasadorzy Warmii i Mazur

Najlepszym Najlepszych SnailsGarden

Nasze motto, zapytacie? Innowacyjność to nie wybór, a klucz do przetrwania i rozwoju.