slogan

      

 

Koncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


 

Snails Garden Sp. z o. o. Witamy na naszej stronie, jesteśmy rodzinną polską firmą Snails Garden, naszą przygodę ze ślimakami zaczeliśmy w 2003 roku. Przeszliśmy wszystkie szczeble produkcji, od hodowli ślimaków opartej na paszach przemysłowych i hodowlę Bio, po własną ubojnie z przetwórnią, hurtownie poza granicami Polski, salon kosmetyków ze śluzem ślimaka w galerii handlowej i pierwszy koncept gastronomiczny tego typu w Polsce. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

Pasja to najlepszy pomysł na biznes!

Dobry Biznes Na Wsi Snails Garden slimaki

Marka SNAILS GARDEN znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. Co nas jeszcze wyróżnia ? Sami zobaczcie...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo