slogan

      

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną.
Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Znak towarowy Snails Garden ® został objęty ochroną w Urzędzie Patentowym RP.

 

Witamy na naszej stronie, jesteśmy rodzinną polską firmą, naszą przygodę ze ślimakami zaczęliśmy w 2003 roku. Przeszliśmy wszystkie szczeble produkcji, od hodowli ślimaków opartej na paszach przemysłowych i hodowlę Bio, po własną ubojnie z przetwórnią, hurtownie poza granicami Polski, salon kosmetyków ze śluzem ślimaka w galerii handlowej i pierwszy koncept gastronomiczny tego typu w Polsce, który stał się drogowskazem dla wielu restauracji, łącząc tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością. 

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce rozwinęliśmy nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

"Rzuciliśmy wszystko i postawiliśmy na ślimaki" - Mariola i Grzegorz Skalmowscy.

Nasze marki:

  • Snails Garden – marka wielofunkcyjna, która ma charakter nie tylko produkcyjno oświatowy, doradczy, ale i kosmetyczny.
  • Bistro Ślimaka  – to specyficzny gotowy model biznesowy z pełną infrastrukturą, koncept produkcyjno, gastronomiczno-turystyczny zakładający serwowanie ryb, raków i ślimaków w atrakcyjnym turystycznie regionie Kanału Elbląskiego wpisanego na listę informacyjną światowego dziedzictwa UNESCO.

Snails Garden laurem Najlepszym z Najlepszych

Marka SNAILS GARDEN znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. Co nas jeszcze wyróżnia ? Sami zobaczcie...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie