slogan

      

Koncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Znak towarowy Snails Garden ® został objęty ochroną w Urzędzie Patentowym RP.


 

Witamy na naszej stronie, jesteśmy rodzinną polską firmą, naszą przygodę ze ślimakami zaczęliśmy w 2003 roku. Przeszliśmy wszystkie szczeble produkcji, od hodowli ślimaków opartej na paszach przemysłowych i hodowlę Bio, po własną ubojnie z przetwórnią, hurtownie poza granicami Polski, salon kosmetyków ze śluzem ślimaka w galerii handlowej i pierwszy koncept gastronomiczny tego typu w Polsce, który stał się drogowskazem dla wielu restauracji, łącząc tradycję polskiej kuchni z nowoczesnością. 

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce rozwinęliśmy nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

"Rzuciliśmy wszystko i postawiliśmy na ślimaki" - Mariola i Grzegorz Skalmowscy.

Nasze marki:

  • Snails Garden – marka wielofunkcyjna, która ma charakter nie tylko produkcyjno oświatowy, doradczy, ale i kosmetyczny.
  • Bistro Ślimaka  – to specyficzny gotowy model biznesowy z pełną infrastrukturą, koncept produkcyjno, gastronomiczno-turystyczny zakładający serwowanie ryb, raków i ślimaków w atrakcyjnym turystycznie regionie Kanału Elbląskiego wpisanego na listę informacyjną światowego dziedzictwa UNESCO.

Snails Garden laurem Najlepszym z Najlepszych

Marka SNAILS GARDEN znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój. Co nas jeszcze wyróżnia ? Sami zobaczcie...

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Koncept "Snails Garden" jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, wybranych przez Polską Organizację Turystyczną, jako zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych. Już dziś zarezerwuj termin by odkryć tajniki hodowli ślimaków i skosztować nagrodzonych Snajków.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie