slogan

      

100Best Restaurant

Poland100BestRestaurants SnailsGarden SkalmowscyZ dumą informujemy, że nasza firma Snails Garden znalazła się jako partner w prestiżowym przewodniku POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS.
Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację oraz ocena poprzez stronę internetową Akcji, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

100 Best Restaurant snailsgardenDo VI edycji Poland 100 Best Restaurants otrzymano 1306 nominacji. 100 najlepszych restauracji z największą ilością pozytywnych ocen znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2016 i zostało umieszczonych w tegorocznym wydaniu przewodnika, którego premiera nastąpiła podczas Gali w Dworku Gościnnym w Szczawnicy.
Finał VI edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants