Krasin slimakiZgodnie z pismem Burmistrza Pasłęka w rejonie Kanału Elbląskiego, w sąsiedztwie zabytkowych pochylni, zakłada się koncentrację zagospodarowania turystycznego, wnioskować można o zamiar realizacji zabudowy jednorodzinnej lub zagrodowej. Poznaj naszą wieś Krasin - PDF do pobrania. 

Kanał Elbląski co roku przyciąga tysiące odwiedzających, za kilka miesięcy rozpocznie się na nim kolejny sezon turystyczny - obiekt jest wpisany na listę zabytków techniki (1978 r.) i pomników historii (2011 r.) - jest jedynym czynnym takim obiektem na świecie.

W sezonie letnim chętnie w rejsach statkami po Kanale uczestniczą tysiące turystów, którzy mogą podziwiać piękne widoki systemu pochylni, które sprawiają, że statek „płynie” po trawie.

Obecnie trwa ostatnia procedura wpisania na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zainwestuj w przyszłość!

Krasin posiadłość zarysWartość nieruchomości Krasin, znajdującej się parę minut drogi od Kanału Elbląskiego - została oszacowana (operator szacunkowy do wglądu - 2014r.) na 1,8 mln zł, ale bez obiektów nr 5,6. Przez ten cały czas inwestowaliśmy, większość obiektów zakończyliśmy budowę w 2018 rok.

Modernizacja i rozbudowa obiektu nr 1 pod ubojnię i przetwórnie sektora akwakultury - odbiór 2016r. - (zezwolenie eksportowe UE). Zgłoszenie, produkcja kosmetyków HACCP 2019r. Natomiast doszedł jeszcze punkt gastronomiczny w 2017r. pod turystów Kanału Elbląskiego.

Cena do negocjacji!  UWAGA! - dla zdecydowanych GRATIS! - wyposażony, gotowy do zamieszkania dom ok. 120m2 ( kominek, taras) z budynkami gospodarczymi, ziemią 3500 m2 i budynek do odnowienia na produkcję - przetwórnię - 2 km od Krasina.

Przy obecnie wypracowanym i kultowym już koncepcie, oferujemy pomoc, pełne know how, strony www, social media, google maps.

W skład nieruchomości wchodzą: *Więcej zdjeć...

  • Ogrodzona działka ( brama na pilota) 1,8422 ha, zabudowana jest budynkiem 360 m2 z wiatą 184 m2, obiekt w pełni wyposażony ( chłodnie, mroźnie ) i przystosowany na przetwórstwo rolno spożywcze HoReCa + pomieszczenie z kominem na wędzarnie przemysłową.
  • Chłodnia zewnętrzna na towar 123, 60 m2.
  • Budynek gastronomiczny 39 m2k, kuchnia 25 m2 i ogródek letni z podestem, barem, stołami 60 m2 - doprowadzona woda i prąd.
  • Własna hydrofornia 24 m2 z automatycznym systemem zraszania ok. 1 h działki.
  • Obiekt ok. 400 m2, Ściany drewniane z impregnowanego drewna sosnowego. Możliwość przerobienia na nocleg. Możliwość wykorzystania na gastronomię lub po przeróbce na budynek mieszkalny. Blisko staw.
  • Hala magazynowa łukowa z ogrzewaniem, kanalizacją i dodatkowym biurem ok. 300 m2.
  • Budynek szklarnia- magazyn, kryty blachą 809 m2.
Operator szacunkowy, opis poszczególnych obiektów i wszelkie pozwolenia i certyfikaty na produkcję - przetwórstwo HoReCa i gastronomię do wglądu. 
 
 
To tylko pomysł z idealną lokalizacją i gotową halą pod przetwórstwo, duże magazyny i chłodnie do wykorzystania na dowolny biznes. Idealna lokalizacja przy trasie S7 od strony Pasłęka. Posiadłość Krasin. Zainwestuj w Krainę Ślimaka - atrakcję turystyczno- gastronomiczno podziwianą przez wielu turystów krajowych i zagranicznych.

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_12_28_posiadłość_Krasin_Bistro_Ślimaka.jpgPołożenie działki i wielkość obiektu daje przyszłemu inwestorowi duże możliwości rozwojowe pod kątem turystycznym i produkcyjnym. Posiadłość znajduje się w bliskiej odległości (ok. 7 minut drogi) od jedynej atrakcji turystycznej na świecie na Warmii i Mazurach Zachodnich, gdzie sezonowo odwiedza atrakcję ok. 200 tys. turystów, w tym zakresie są podpisane umowy na współpracę z żeglugą lądową i wymianę turystów - rejsy Statkiem po Trawie.

Od strony wykorzystania obiektów pod kątem produkcyjnym, bliskie położenie trasy szybkiego ruchu S7 (ok. 7 minut drogi) daje doskonałe możliwości logistyczne. Więcej informacji?  Zapytaj nas tutaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przykładowe korzyści na filmie. Dla osób które się zdecydują na kupno, dodatkowe udziały 60% we włoskiej spółce w turystycznym mieście nad Adriatykiem w cenie! (Magazyny chłodnicze, mroźna, sklep firmowy, biuro).

POLAND

ITALIA -  - miejscowość turystyczna Termoli, więcej tutaj: zlotaproporcja.pl

________
Foto: Bartosz Rybaczewski i portal Elbląg z drona.

 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie