slogan

     

 Nasze referencje...->

Bistro SlimakaWitamy Was serdecznie na farmie ślimaków Snails Garden i zapraszamy do odwiedzenia Bistro Ślimaka i mini zoo. Tutaj doznacie nowych wrażeń kulinarnych za sprawą ślimaków z Krainy Kanału Elbląskiego. Potrawy degustacyjne przyrządzamy według naszych autorskich receptur, których książkowy zbiór został bardzo wysoko oceniony w kulinarnym świecie. 

Z kulinarnymi pozdrowieniami

Bistro Ślimaka | Hit Lata 2018 @ facebook

tel: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Szukacie fajnego miejsca na wakacje dla całej rodziny, a może jesteś z grupą zorganizowaną? Polecamy nasze Mazury Zachodnie, region "nieobłożony" jeszcze turystami. Proponujemy rejsy "Statkiem po Trawie", jachtem, turystykę kulinarną, zwiedzanie z przewodnikiem i nocleg w niebanalnym miejscu. Nasze miejsce na mapie to 11 -  Bistro Ślimaka i mini zoo.

Kraina Kanalu elblaskiego

Wycieczka dla szkół, przedszkoli i dorosłych - wyścigi ślimaków

 wycieczki slow tourism bistro slimaka

 

Ślimak na Twarz - warsztaty kosmetyczne 

slimak na twarz

 

 
 travel Bistro SlimakaWizyta studyjna na Farmie Eko Snails Garden

Zapraszamy grupy zorganizowane na wizyty studyjne na farmie ślimaków Eko Snails Garden. Podczas wizyty w naszym gospodarstwie zaprezentujemy wiele ciekawych atrakcji. W cenę wliczone jest:
- zwiedzanie farmy ślimaków z omówieniem
- wyścigi ślimaków dla dorosłych i dzieci z nagrodami
- degustacja 3 różnych przysmaków ze ślimaka ( dania pochodzą z najlepszej książki kulinarnej świata )

Dla wycieczek zorganizowanych oferujemy:
- oprowadzenie po przetwórni, gdzie przedstawimy i omówimy proces uboju oraz przetwórstwa ślimaka hodowlanego
- poprowadzimy również prelekcję na temat historii ślimaka oraz jego hodowli.

Czas trwania wizyty ok 1-1,5h. U naszych partnerów możliwość rezerwacji noclegów z wyżywieniem dla 50 osób wraz z rejsem "Statkiem po Trawie" przez jedyne działające pochylnie w Europie, oddalone 10 minut drogi od Bistro Ślimaka.

Wycieczki zorganizowane dla najmłodszych, ustalenia indywidualne.
Niepowtarzalne atrakcje dla dzieci; wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, łowienie ryb oraz nasze zwierzaki, baranek i mini owieczki, kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie, paw, perliczki, małe przepiórki i króliczki.

Warsztaty tematyczne

Dla grup zorganizowanych, ciekawych nowych doświadczeń kulinarnych, a także nowości ze świata kosmetyki, oferujemy dodatkowo:
- warsztaty kulinarne a w nich miedzy innymi: zaprezentujemy proces przygotowania kawioru białego z jaj ślimaka 
- warsztaty kosmetologiczne, a w wnich miezy innymi:  pokaz pozyskiwania śluzu ślimaka który wykorzystujemy do produkcji kosmetyków

Nasza rekomendacja.

Kochani, zapraszamy do planowania rejsu 2018 "Statkiem po Trawie" po Krainie Kanału Elbląskiego, a także po nie docenianym jeziorze Pauzeńskim w Ostródzie. Po rejsie Bistro Ślimaka i mini zoo zaprasza na lokalne pyszne przekąski i wyścigi ślimaków. Prawda że pięknie?... :)

 

BistroSlimaka Krasin BistroSlimaka KrasinWycieczka farma slimakowprzetwornia slimakow SnailsGardenBistro Slimaka letnieWycieczka SnailsGarden

 

* foto: odwiedziny / wycieczka Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie.