slogan

      

Zobaczcie kto nas ostatnio odwiedził. Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce! Na zdjęciu " Ostre Cięcie" - Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki.

Ostre Ciecie SnailsGardenSzlakiem Ślimaka > zobaczcie nasz program > Wycieczkę rozpoczynamy na farmie ślimaków Snails Garden. Następnie pilot muzeum, oprowadzi wycieczkę po parku zoo, gdzie przywitamy się między innymi z kucykami szetlandzkimi, które zostały adoptowane ze schroniska, czyli z Józiem, Mufinką i Rudą i naszą Basią, najmniejszą owieczką na świecie, a która pije mleczko z butelki. Następnie przejdziemy do Żywego Muzeum Ślimaka, gdzie grupa będzie mogła zapoznać się na żywo ze ślimakami z różnych części świata i poznać Ślimaka Olbrzyma, który nie mieści się na dłoni! 

Podczas wizytacji w Żywym Muzeum Ślimaka, pilot wycieczki uruchomi "Ślimakowy deszcz", gdzie każdy zaopatrzony w parasolki, będzie mógł poczuć się jak ślimaki, wszak woda to ich żywioł. Ponownie, powrócimy do ślimaków, tym razem wyścigowych, gdzie staniemy do Turbo Wyścigów, tym razem pokonamy trasę na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym, z nagrodami dla "poganiaczy ślimaków" i tu wycieczka dobiega końca.

W trakcie całej podróży po farmie ślimaków, gościom towarzyszyć będzie komentarz pilota muzeum. Na farmie jest możliwość skorzystania z posiłku, ciepłych i zimnych napojów z Bistro Ślimaka.

Informacje dodatkowe: na terenie SNAILS GARDEN jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz autokarów, istnieje możliwość wykupienia obiadu*.

*usługa dodatkowo płatna

Przybliżony czas trwania wycieczki: ok. 2 godziny

Wycieczka dostępna na zamówienie. Miejsc pod namiotem i w domu ślimaka, mamy około 60.

Cennik:

  • Bilet wstępu 15 PLN
  • Bilet grupowy przysługuje przy zakupie powyżej 20 biletów

Rezerwacja:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tel. +48 660 512 199

Szukasz noclegu lub dodatkowych atrakcji?

Eko Muzeum Krainy Kanalu ElblaskiegoEkomuzeum Krainy Kanału Elbląskiego jest grupą nieformalną, która skupia 24 członków. Ekomuzeum tworzy sieć miejsc, obiektów i atrakcji turustycznych.
 
Tworzymy "żywą" kolekcję, obrazującą wartości historyczne, przyrodnicze i kulinarne oraz dorobek mieszkańców. 
 
Ekomuzeum obejmuje obszar 12 gmin miejsko-wiejskich - pobierz informacje, nasze miejsce na mapie to 11...