slogan

     

 Nasze referencje...->

Slimaka Kulinarna PodrozW 2017 roku, postanowiliśmy wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i na fali coraz większego zainteresowania ślimakiem, uruchomić sprzedaż ślimaka w miejscu jego produkcji pod nazwą marketingową ,,Bistro Ślimaka'' - nasze referencje znajdziesz tutaj.

 

Chcesz odpocząć od zgiełku i pędu życia, wyłączyć telefon, komputer, telewizor przyjedź do nas! SlowTourism, to nowe zjawisko w turystyce, które kreuje niebanalny styl podróżowania młodego i starego pokolenia. Slow travels (inaczej slow tourism) to przede wszystkim koncentracja na działaniach zgodnych z harmonią przyrody… zatem tu liczą się: ludzie, kultura, jedzenie, dziedzictwo narodowe i co najważniejsze – środowisko przyrodnicze – natura.

Zapraszamy do organizowania wycieczek 2018 do Bistro Ślimaka i mini zoo zoo koło Pasłęka.

Miejsc siedzących około 50 + 50 na zamówienie.

Wycieczka dla szkół, przedszkoli i dorosłych - wyścigi ślimaków

 wycieczki slow tourism bistro slimaka

Świat Ślimaka  - zwiedzanie farmy ślimaków z pełnym obiadem i atrakcjami

Swiat Slimaka

 

Ślimak na Twarz - warsztaty kosmetyczne 

slimak na twarz

Ślimak Od Kuchni - warsztaty kulinarne

 

Slimak Od kuchni 

Warsztaty - szkolenie hodowla ślimaków

szkolenie hodowla slimakow jednodniowe

 

 

Bistro SlimakaZapraszamy do odwiedzenia ślimaczej farmy Snails Garden i mini zoo. Doznacie nowych wrażeń kulinarnych za sprawą ślimaków z Krainy Kanału Elbląskiego. Potrawy degustacyjne przyrządzamy według naszych autorskich receptur, których książkowy zbiór został bardzo wysoko oceniony w kulinarnym świecie. 

Ślimaki mazurskie  - to nasza specjalność! Szukasz noclegu dla swojej grupy ? Koniecznie obejrzyj ten film, wraz z Dworkiem Sople, przygotujemy atrakcje przez cały rok!
 
 
 travel Bistro SlimakaWizyta studyjna na Farmie Eko Snails Garden

Zapraszamy grupy zorganizowane liczące ok. 20 - 50 osób, na wizyty studyjne na farmie ślimaków Eko Snails Garden. Podczas wizyty w naszym gospodarstwie zaprezentujemy wiele ciekawych atrakcji. W cenę wliczone jest:
- zwiedzanie farmy ślimaków z omówieniem
- wyścigi ślimaków dla dorosłych i dzieci z nagrodami
- degustacja 3 różnych przysmaków ze ślimaka ( dania pochodzą z najlepszej książki kulinarnej świata )

Dla wycieczek zorganizowanych oferujemy:
- oprowadzenie po przetwórni, gdzie przedstawimy i omówimy proces uboju oraz przetwórstwa ślimaka hodowlanego
- poprowadzimy również prelekcję na temat historii ślimaka oraz jego hodowli.

Czas trwania wizyty ok 1-1,5h. U naszych partnerów możliwość rezerwacji noclegów z wyżywieniem dla 50 osób wraz z rejsem "Statkiem po Trawie" przez jedyne działające pochylnie w Europie, oddalone 10 minut drogi od Bistro Ślimaka.

Wycieczki zorganizowane dla najmłodszych, ustalenia indywidualne.
Niepowtarzalne atrakcje dla dzieci; wyścigi ślimaków, zwiedzanie farmy, łowienie ryb oraz nasze zwierzaki, baranek i mini owieczki, kózki miniaturki i kucyki szetlandzkie, paw, perliczki, małe przepiórki i króliczki.

Warsztaty tematyczne

Dla grup zorganizowanych, ciekawych nowych doświadczeń kulinarnych, a także nowości ze świata kosmetyki, oferujemy dodatkowo:
- warsztaty kulinarne a w nich miedzy innymi: zaprezentujemy proces przygotowania kawioru białego z jaj ślimaka 
- warsztaty kosmetologiczne, a w wnich miezy innymi:  pokaz pozyskiwania śluzu ślimaka który wykorzystujemy do produkcji kosmetyków

Nasza rekomendacja.

Kochani, zapraszamy do planowania rejsu 2018 "Statkiem po Trawie" po Krainie Kanału Elbląskiego, a także po nie docenianym jeziorze Pauzeńskim w Ostródzie. Po rejsie Bistro Ślimaka i mini zoo zaprasza na lokalne pyszne przekąski i wyścigi ślimaków. Prawda że pięknie?... :)

 

BistroSlimaka Krasin BistroSlimaka KrasinWycieczka farma slimakowprzetwornia slimakow SnailsGardenBistro Slimaka letnieWycieczka SnailsGarden

 

* foto: odwiedziny / wycieczka Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie.

Z kulinarnymi pozdrowieniami

Mariola i Grzegorz Skalmowscy 
P.P.H.U Eko Snails Garden & Bistro Ślimaka

Finalista Food Business Awards 2017!

tel: 660 512 199 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.