slogan

     

Polecamy! Książka o hodowli ślimaków 2018 r. - w 5 minut u Ciebie - 2 książki w cenie jednej w wersji elektronicznej. Jesteśmy głęboko przekonani, że z wiedzą zaczerpniętą z tej książki hodowla będzie prostsza, łatwiejsza i przyniesie hodowcom sukces przekładający się na osiągnięty zysk. Używając odpowiedniej techniki chowu możesz pomnożyć Twoje zyski!

Slimaki sa super

Opis chowu na polu i w budynku (rok wydania: 2018 / Liczba stron: 92 i 27 zdjęć) + druga książka GRATIS o wartości UWAGA - 89 zł - Najlepsza książka kulinarna na świecie! "Ślimaka Kulinarna Podróż" Zakup online - książki w kilka minut u Ciebie.

Chcesz założyć hodowle ślimaków, ale nie chcesz ponosić wielkich kosztów? Dla Ciebie stworzyliśmy "Starter - 299 zł" Dzięki Naszemu 15 letniemu doświadczeniu, mamy możliwość udzielenia Państwu wszelkich wskazówek na temat samego przygotowania się do hodowli, przygotowania infrastruktury a także odpowiedniego doboru gatunku ślimaka do hodowli. 

Zapraszamy na nasz ostatni wywiad dla Radio Olsztyn

"Naszym marzeniem jest aby w Polsce, szczególnie na Warmii i Mazurach były jadane ślimaki (…) Przez 10 lat prowadziliśmy gastronomie w Elblągu, a później uciekliśmy na wieś (…) W gazecie czytaliśmy o przetwórni ślimaków (…) My poszliśmy o wiele dalej. Byliśmy na fermach we Francji. Podejrzeliśmy jak się hoduje ślimaki (…) Stworzyliśmy system klatek do hodowli i rozmnażania ślimaków (…)"

Jak zacząć?

Rozpoczęcie hodowli ślimaka od reproduktorów -  ślimaki przygotowane do rozmnażania, przeprowadzi Państwa przez cały proces hodowli, od rozmnażania, po inkubację i zbiory, co jest nieodzownym doświadczeniem w przypadku wiązania przyszłości z Helikulturą, jest to najtańszy sposób na rozpoczęcie hodowli.

hodowla slimakow bio eko

W naszej ofercie REPRODUKTORY Helix Aspersa Muller i Maxima. Osoby zainteresowane hodowlą towarową i zakupem reproduktorów, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla naszych kontrahentów przekazujemy własne kontakty... gdzie można sprzedać żywego ślimaka w I klasie za granicę. Aktualne ceny giełdowe Llotja De Bellpuig (~10.00 €/Kg) 

Uzyskaliśmy ślimaki reproduktory -  wyróżniające się odpornością na spadki temperatur i znacznie lepszym wskaźnikiem składania jaj - kokonów, ze względu na ich pochodzenie i parametry. Reproduktory zdrowe, specjalnie wyselekcjonowane, po pełnej hibernacji, co gwarantuje dużą nieśność i przeżywalność poszczególnych osobników. Bierzemy pełen nadzór nad Państwa hodowlą, przeszkolimy i zorganizujemy hodowle u Was. Ponadto oferujemy darmową usługę przetrzymania reproduktorów do momentu startu z reprodukcją tzn. 15 luty-15 marzec!

Zamówienie reproduktorów - gatunek Helix aspersa Müller i Maxima (Cornu aspersum):

Warunki skupu do Snails Garden i wymogi prawne na rynku POLSKIM:

 • ślimaki wyprodukowane tylko w gospodarstwie hodowcy
 • konkretna waga pojedynczej sztuki nie może być mniejsza niż 14 gram dla gatunku Maxima
 • konkretna waga pojedynczej sztuki nie może być mniejsza niż 6 gram dla gatunku Muller
 • skup ślimaków odbywa się tylko i wyłącznie na bazie materiału hodowlanego Gospodarstwa Snails Garden
 • firma Eko Snails Garden jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiada nr PL 28040901 WE zezwalający na obrót, skup i przetwórstwo ślimaków od innych podmiotów
 • UWAGA! Przy skupie ślimaków do przetwórni, nie ma znaczenia jakość muszli i jej parametry.
 • FORMULARZ SKUPU

Zaopatrzenie:

 • przy współpracy ze Snails Garden, zaopatrzymy Państwa w najlepszą paszę ze sprawdzoną recepturą 
 • zaopatrzymy we wszelkie sprawdzone akcesoria, niezbędne do prawidłowej hodowli
 • unikalny system do inkubacji jaj - firmy Snails Garden, nigdzie niepublikowany 
 • specjalna sprawdzona doświadczeniem, mieszanka ziemi do znoszenia jaj przez ślimaki i substrat do ich wylęgu, zapobiegający stratom.
 • ATRAKCYJNE RABATY

skup slimakow snailsgardenZapraszamy na codzienne spotkania "Dni Otwarte 7+7" w Snails Garden - porady hodowlane. Osoby zainteresowane hodowlą ślimaków, proszone są o podanie swojego adresu e-mail poprzez czat lub formularz kontaktowy, a wszelkie informacje dotyczące konsultacji, wyślemy na wskazany adres. W związku z brakiem ślimaka żywego na rynkach Europy (Hiszpania, Włochy) mogą wystąpić braki materiału zarodowego do stworzenia hodowli ślimaków. Farma Snails Garden przygotowuje ślimaki reproduktory, jaja (kokony) i oseski - tylko i wyłącznie pod konkretne zamówienie.

Na czym polegają wycieczki 7+7?

To podróż polegająca na połączeniu zwiedzania i wypoczynku, czyli tzw. 7+7. Organizatorzy wyjazdów widząc rosnące zainteresowanie tego typu ofertą, z roku na rok wprowadzają coraz więcej kierunków.

Czy 7+7 to idealny sposób na spędzenie wakacji?

eko muzem Bistro SlimakaZapraszamy Państwa do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Zabierzcie ze sobą rodziny i dzieci. U nas znajdziecie nocleg w niebanalnym miejscu, rejsy statkiem lub jachtem do wyboru, mini zoo dla dzieci i niebanalne tapas z naszych ślimaków. Natomiast podczas naszych Dni Otwartych, zainteresowani hodowlą ślimaków, mogą umówić się na indywidualne konsultacje. Polecamy! Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem ( nasze miejsce na mapie to 11 )

Tym czasem zapraszamy na krótkie filmy, przedstawiający nasze reproduktory, wylęg jaj i widok "osesków"