slogan

      

snails garden hodowla slimakowEkofarma "Snails Garden"  - Wraz z żoną Mariolą stworzyliśmy nietypową firmę, wielofunkcyjną, która ma charakter nie tylko produkcyjno oświatowy, turystyczny, ale i doradczy - Grzegorz Skalmowski. Naszą ofertę współpracy znajdziesz na dole opisu...

Nie zajmujemy się sprzedażą reproduktorów, "osesków" i jaj. Nie zajmujemy się skupem ślimaków! Nie zajmujemy się sprzedażą pasz. Z naszego doświadczenia jasno wynika, że żadne pasze przy produkcji na mięso w okresie sezonu letniego, a tylko taki jest praktykowany - nie są istotne. Gleba wapienna, wysiana roślina na polu lub chwasty jadalne (mniszek lekarski) w zupełności wystarczą. Cała nasza produkcja jest na potrzeby konceptu gastronomicznego Bistro Ślimaka

Zajmujemy się hodowlą ślimaków w systemie technologii certyfikowanej eko. Brak kosztów pasz i obsługi! Maksymalna obsada w okresie reprodukcji to 30 szt. na jeden metr kwadratowy. Zmniejszyliśmy produkcje do minimum, stawiając na jakośćQ!

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_05_12_Skalmowscy-SnailsGarden.jpgZapraszamy do współpracy rolników i przedsiębiorców, szukających pomysłu na biznes na wsi. Nasza oferta jest precyzyjnie opisana poniżej. Dzięki Naszemu 15 letniemu doświadczeniu, mamy możliwość udzielenia Państwu wszelkich wskazówek na temat samego przygotowania do hodowli, przygotowania infrastruktury, a także odpowiedniego doboru ślimaków jadalnych do hodowli z gatunku Cornu aspersum. Przed podjęciem decyzji o hodowli ślimaków jadalnych, radzimy zapoznać się ze specyfiką produkcji i nie zakładać hodowli towarowej na podstawie błędnych informacji. Większość hodowli w Polsce, pochodzi spod naszych skrzydeł.

Doświadczenie Snails Garden w prowadzeniu szkoleń z zakresu helikultury, objęło ok. 2000 farm, rozsianych po całej Europie.

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_05_11_Slimaki-SnailsGarden.jpgNasze doświadczenie nie wynika z siedzenia przed komputerem w wynajętym labolatorium. My to robimy zawodowo, dostosowując technologię i gatunek ślimaka do realiów rynku. Wpisy w zakładce "News dnia!" są na bieżąco aktualizowane, pokazujemy co się u nas wydarzyło, co będzie, jakie są trendy. Nie mówimy Tobie, że zarobisz miliony, jak kupisz "sprawdzony model biznesowy" napakowany paszami i niepotrzebnymi sterownikami - bo taki nie istnieje! Nie wykupujemy nierealnych reklam z "optymistycznym" opisem. Nie tworzymy sztucznie wymyślonych blogów, nie piszemy po forach. Nie namawiamy do kupna niczego na zaś, skoro jeszcze nie umiesz "latać". To tak jakbyś kupił odrzutowiec, sądząc, że dasz radę sam. My jesteśmy z krwi i kości, żyjemy! Ponad 80 nagród, podziękowań, certyfikatów. Od państwowych po światowe, to wszystko to nasza ciężka praca i to nas wyróżnia.

Chcesz zająć się hodowlą ślimaków z naszą pomocą, to zapraszamy do współpracy! Ponad 15 letnie doświadczenie, możesz obejrzeć na filmach, które tworzyliśmy dla Ciebie - playlista Snails Garden

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_05_11_EkoFarma-Snails-Garden.jpgFirma Snails Garden służy radą i pomocą dla rolników z całej Polski, zainteresowanych założeniem hodowli ślimaków jadalnych. Snails Garden poprzez własne doświadczenia i miliony prób, ujednoliciła system hodowli ślimaków w Polsce - z którego korzystają teraz hodowcy ze stażem. Klatki do rozmnażania tzw. "ule" zostały naszkicowane podczas podróży do Francji w latach 2004/2005. System przyjął się na tyle dobrze w Polsce, że postanowiliśmy stworzyć wielopoziomowe regały do rozmnażania ślimaków, wzorując się na produkcji pieczarek. Fartuchy tzw. ekrany przypominają plastry - tak jak w ulu dla pszczół. Polski rynek ma jeszcze znaczny potencjał do zagospodarowania. Ślimaki polskich hodowców mają różne przeznaczenie – nie tylko spożywcze, ale też i farmakologiczne w całej Europie.

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_05_11_Farma-SnailsGarden.jpgDołącz do hodowców, którzy skorzystali z naszej technologii hodowli i zarabiaj na ślimakach! Na filmach przedstawiona została m.in. technologia chowu ślimaków, marki SNAILS GARDEN  - wybór gatunków ślimaków do produkcji, sposób i organizacja pracy przy chowie ślimaków oraz możliwości zbytu zwierząt oraz produktów od nich pochodzących ( m.in. kawioru ze ślimaków). Wykorzystanie ślimaków na potrzeby kulinarne i kosmetyczne. Obejrzyj te filmy spokojnie, przyjrzyj się uważnie, jak będziesz pewny, to wróć tutaj i zobacz naszą ofertę.... 

OFERTA  - Szukasz profesjonalnego wsparcia? Ten pakiet jest dla Ciebie Pakiet Managerski 

SnailsGarden krem slimakaFilmy przedstawiają nasze doświadczenie na przebiegu lat - od technologii, przetrzymanie w chłodniach, przetwórstwo kawioru białego i mięsa ślimaków. Własny koncept gastronomiczny, a także pozyskanie śluzu ślimaków i produkcja kosmetyków pod marką Snails Garden. W międzyczasie otworzyliśmy oddział we Włoszech z własną hurtownią i sklepem, a także firmę i salon w galerii handlowej w Łodzi. Okazało się jednak, że było nam przeznaczone, zamieszkać na Mazurach Zachodnich, skąd pochodzimy i tutaj realizować swoje pasje! 

Wszystkie pomysły realizujemy z wykorzystaniem własnej infrastruktury 1600 m2 pod dachem i 2 hektarach ziemi przeznaczonej pod produkcję i turystykę kulinarną, łącznie parkiem zoo, a zaczynaliśmy od 500 m2 ziemi i budynku o kubaturze 20 m2.

 

Innowacyjność to nie wybór, a klucz do przetrwania i rozwoju.

Ekofarma " Snails Garden"

 
 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie