Osoby zainteresowane hodowlą ślimaków, prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza.

Każdy uczestnik, otrzyma zwrotne wiadomości odnośnie podstaw i wtedy podejmie decyzję o szkoleniu!

Proszę wypełnić  formularz.

Skup - sprzedaż. Foto prosto z Hiszpanii, dzięki uprzejmości kucharza Sebastiana Michałczyka.

hodowla slimakowHodowla ślimaków to opłacalne zajęcie, jeśli tylko przestrzega się konkretnych norm i wymogów. Wszystkie one są określone w rozporządzeniach, przepisach unijnych i technologii produkcji. W świetle nowego trendu jakim są naturalne produkty - hodowcy ślimaków, będą musieli się dostosować do nowych wymogów na rynku spożywczym, albo zostaną wyparci przez nowe pokolenie hodowców, do których chcemy zaliczyć także Państwa.

Musimy wszyscy zdać sobie sprawę, że produkujemy żywność wysokiej jakości i tylko taka ma szanse na uzyskanie godnej ceny w sprzedaży bezpośredniej! 

c_162_145_16777215_00_https___static.szkolenia.com_public_trainings_2745_33801_original_s4_263256253be72b12ccd35d2e2c51baec-1581186021.jpgPeter Drucker mówił, że ekspert to osoba potrafiąca wykorzystać w pracy kompleksową wiedzę ze swojej dziedziny. Eksperci chętnie dzielą się wiedzą, ale przekazywanie jej to nie lada problem. Osoby zainteresowane szkoleniem, proszone są o kontakt celem potwierdzenia rezerwacji miejsc, ilość miejsc jest organiczna salą. Na dwie osoby przysługuje zniżka na szkolenie 10% - 238 zł - można wykorzystać na nocleg w Hotelu + 100 min. Aqua SPA.

Wstępne dane na temat hodowli i aktualną cenę giełdową skupu za granicą, prześlemy po wypełnieniu formularza  (patrz, opis na początku). Informujemy, że istnieje możliwość sprzedaży za naszym pośrednictwem reproduktorów po 15 zł/kg.

Zobacz cenę i program szkolenia -  link informacyjny 

Miejsce szkolenia: Hotel Młyn & Aqua SPA w Elblągu warmińsko-mazurskie 14.03.2020 | 18.04.2020 

Nasze doświadczenie 

  • rozpoczęcie hodowli ślimaków 2003 r / szkolenia zawodowe
  • ▶ Film ▶ projekt 2015 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie "Chów ślimaków jako przykład przedsiębiorczości w gospodarstwie rolny"
  • projekt 2016 Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie „Alternatywne źródła dochodu z gospodarstwa rolnego – innowacyjna hodowla ślimaka jadalnego”
  • 2016 / 2018 - ponad 1000 godzin szkoleń indywidualnych z rolnikami i osobami zainteresowanymi hodowlą ślimaków (Helikulturą) - w tym firm, spółek i gospodarstw rolnych, które działają na rynku polskim od kilkunastu lat samodzielnie, a które były prowadzone przez SNAILS GARDEN.
  • 2019 r. - szkolenia zakresu wykorzystania potencjału ślimaka w przetwórstwie, gastronomii i kosmetologii. Zbyt (skup i transport) ślimaków po okresie tuczu, eksport bez pośredników - konkretne adresy przetwórni na wschodzie i zachodzie Europy. Działalność pozarolnicza - dotacje.
  • 2020 r. - szkolenia grupowe

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie