Jesteś zaintersowany takim pakietem ? HODOWLA ŚLIMAKÓW, KSIĄŻKA + BIZNES PLAN I DODATKI ? Cena pakietu 149 zł  - napisz do mnie lub zadzwoń tel: 698 388 531, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pakiet zawiera

 • Technologia: Hodowla i chów ślimaków w pomieszczeniu i na użytkach zielonych: wersja elektroniczna - PDF 

Zestaw zawiera dodatkowe pliki PDF online:

 • Przykładowy Biznes plan w zarysie na 3 lata
 • szkice klatek do rozmnażania, hodowli, suszenia i hibernacji
 • gorące uwagi w skrócie
 • obsługa "oseska"
 • warunki sanitarne
 • wybudzenie reproduktora

GRATIS PDF online:

 • parametry produkcji
 • ślimaki jadalne użytkowość
 • hodowla ślimaków w domu


c_162_145_16777215_00_https___www.sklepslimaka.pl_components_com_jshopping_files_img_products_full_hodowla_slimakow_ksiazka.jpgPrzeważnie hodowcy zazdrośnie strzegą swoich doświadczeń i nic w tym dziwnego, przecież nabyli je kosztem wielu niepowodzeń, nakładów finansowych, cierpliwości i czasu. W książce tej postaramy się bardzo rzetelnie odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, pomóc w wyborze właściwego dla hodowcy gatunku ślimaka. Opisany zostanie proces hodowlany od samego początku, tzn. od momentu podjęcia decyzji o rozpoczęciu hodowli, przygotowania odpowiednich pomieszczeń, niezbędnego sprzętu i nakładów z tym związanych, odsłonimy tajniki własnych doświadczeń wynikających ze znajomości zagadnienia, a także opiszemy źródła trudności, z jakimi można się spotkać, a które mogą doprowadzić mniej cierpliwych hodowców do zaniechania hodowli.

Jesteśmy głęboko przekonani, że z wiedzą zaczerpniętą z tej książki hodowla będzie prostsza, łatwiejsza i przyniesie hodowcom sukces przekładający się na osiągnięty zysk. Używając odpowiedniej techniki chowu możesz pomnożyć Twoje zyski!

ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM HODOWCOM!

Marszałkowski Laur "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój.


Zapraszamy na szkolenie grupowe!

Kategoria szkolenia: Rolnictwo & hodowla ślimaków - 13.06.2020 . Koszt 890,00 zł (723,58 netto)

c_162_145_16777215_00_https___static.szkolenia.com_public_trainings_2745_33801_original_76713917_1572346233789621_1572346233793985536_n-1572346233.jpgZapytanie o szkolenie z zakresu Helikultury "Dobry Biznes Na Wsi" Osoby zainteresowane hodowlą ślimaków, prosimy o wypełnienie niezobowiązującego formularza. Każdy uczestnik, otrzyma zwrotne wiadomości odnośnie podstaw i wtedy podejmie decyzję o współpracy z nami: osobista opieka nad Twoją farmą, czy szkoleniu grupowym!

 Peter Drucker mówił, że ekspert to osoba potrafiąca wykorzystać w pracy kompleksową wiedzę ze swojej dziedziny. Eksperci chętnie dzielą się wiedzą, ale przekazywanie jej to nie lada problem... Hodowla ślimaków to opłacalne zajęcie, jeśli tylko przestrzega się konkretnych norm i wymogów. Wszystkie one są określone w rozporządzeniach i przepisach unijnych. Gałąź produkcji zwierzęcej obejmująca fermową hodowlę ślimaków jadalnych w Europie nosi nazwę Helikultura. Przystąp do Grupy Producentów. Jesteśmy partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 

Jakie korzyści? Przeczytaj tutaj...

szkolenie hodowla slimakowHodowla ślimaków to opłacalne zajęcie, jeśli tylko przestrzega się konkretnych norm i wymogów. Wszystkie one są określone w rozporządzeniach, przepisach unijnych i technologii produkcji. W świetle nowego trendu jakim są naturalne produkty - hodowcy ślimaków, będą musieli się dostosować do nowych wymogów na rynku spożywczym, albo zostaną wyparci przez nowe pokolenie hodowców, do których chcemy zaliczyć także Państwa.

Musimy wszyscy zdać sobie sprawę, że produkujemy żywność wysokiej jakości i tylko taka ma szanse na uzyskanie godnej ceny w sprzedaży bezpośredniej! 

Nasze doświadczenie 

 • rozpoczęcie hodowli ślimaków 2003 rok  - po 12 latach nabycia odpowiedniego doświadczenia, zajęliśmy się profesjonalnymi szkoleniami z tego zakresu.
 • Nie można swojej praktyki zawodowej opierać na tzw. "sprawdzonym modelu biznesowym", bo taki nie istnieje!
 • Każdy przyszły hodowca musi mieć zmysł do zwierząt, tu nie można życia organicznego przekładać na sztywne reguły -  profesor Maciej Ligaszewski z Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego w Balicach koło Krakowa.

Szkolenia praktyka zawodowa

 • projekt 2015 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie "Chów ślimaków jako przykład przedsiębiorczości w gospodarstwie rolny"
 • projekt 2016 Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie „Alternatywne źródła dochodu z gospodarstwa rolnego – innowacyjna hodowla ślimaka jadalnego”
 • 2016 / 2018 - ponad 1000 godzin szkoleń indywidualnych z rolnikami i osobami zainteresowanymi hodowlą ślimaków (Helikulturą) - w tym firm, spółek i gospodarstw rolnych, które działają na rynku polskim od kilkunastu lat samodzielnie, a które były prowadzone przez SNAILS GARDEN.
 • 2019 r. - szkolenia zakresu wykorzystania potencjału ślimaka w przetwórstwie, gastronomii i kosmetologii. Zbyt (skup i transport) ślimaków po okresie tuczu, eksport bez pośredników - konkretne adresy przetwórni na wschodzie i zachodzie Europy. Działalność pozarolnicza - dotacje.
 • 2020 r. - szkolenia grupowe

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie