slogan

     

hodowla slimakow bio eko Ile kosztuje rozkręcenie takiego biznesu? Skąd można wziąć dofinansowanie?

Zapraszamy od maja na codzienne spotkania "Dni Otwarte" w Snails Garden - porady hodowlane. Osoby zainteresowane, proszone są o podanie swojego adresu e-mail po przez czat lub formularz kontaktowy, wszelkie informacje dotyczące konsultacji, wyślemy na wskazany adres. W związku z brakiem ślimaka żywego na rynkach Europy (Hiszpania, Włochy) mogą wystąpić braki materiału zarodowego do stworzenia hodowli ślimaków. Farma Snails Garden przygotowuje ślimaki reproduktory, jaja (kokony) i oseski - tylko i wyłącznie pod konkretne zamówienie.

Nie inwestuj w budynki i ziemię, jeżeli nie będziesz miał materiału hodowlanego! Wiele osób w tym roku zostało z kwitkiem, złudnie myśląc na podstawie wiedzy internetowej... że zakupią reproduktory, jaja lub oseski  - tuż przed planowanym startem!

hodowla slimakow SnailsGarden KrasinPo okresie 15 lat praktyki na farmie Snails Garden (Polska północna), uzyskaliśmy afrykańskie ślimaki reproduktory o nazwie naukowej Cornu aspersum, dawniej Helix aspersa Maxima i gatunek Helix aspersa Müller. Wyróżniające się odpornością na spadki temperatur i znacznie lepszym wskaźnikiem składania jaj - kokonów, ze względu na ich pochodzenie i parametry. Reproduktory zdrowe, specjalnie wyselekcjonowane, po pełnej hibernacji, co gwarantuje dużą nieśność i przeżywalność poszczególnych osobników. Zdolności reprodukcyjne naszej farmy ślimaków to 1 mln jaj dziennie. Kupując u nas jaja ślimaka, masz gwarancje zbioru jaj z jednej partii, co decyduje o równomiernym czasie wylęgu. To przekłada się na równy wzrost ślimaków w parkach hodowlanych. 
Po uzyskaniu informacji zwrotnych, co do cen, zapraszamy do skorzystania z Formularza zamówień ( reproduktory, jajka, oseski).
 
Tym czasem zapraszamy na krótki film, przedstawiający nasze reproduktory, wylęg jaj i widok "osesków"
 
 
Skup ślimaków (po okresie tuczu), odbywa się tylko i wyłącznie na bazie materiału hodowlanego pochodzącego od Snails Garden, bezpośrednio do Zakładu Przetwórstwa Ślimaków ( ubojni ślimaków). Firma jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiada nr PL 28040901 WE zezwalający na skup i przetwórstwo ślimaków od innych podmiotów. Formularz skupu.
 
UWAGA! Przy skupie ślimaków do przetwórni, nie ma znaczenia jakość muszli i jej parametry.

Technologia hodowli ślimaków jadalnych - książkę naszą mogą Państwo zakupić w naszym sklepie online w atrakcyjnej cenie SKLEP SNAILS GARDEN