slogan

      

Ekologiczna - certyfikowana farma Snails Garden.

Widzisz różnice ? Czy nadal będziesz udawał, że nie wiesz o tym ? Ślimaki karmi sie paszami, a ślimaki mazurskie roślinami! Ciekawostki! Jesteśmy jedyną firmą w Polsce z mięczakami, należąc do Europejskiej sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Ślimaki francuskie? - w ogóle brak!

slimaki mazurskie burgundzku SnailsGardenBlanszowanie -  przygotowujemy filety ślimaka w ściśle określony sposób. Podczas obróbki mięczaków, po usunięciu części niejadalnych pozostaje sama stopa, która jest częścią jadalną. Produkt wysokiej jakości, o ściśle określonym wyglądzie i parametrach. Jakość produkowanego towaru spełnia najwyższe standardy i wymogi co do jakości na rynku polskim. Filety ślimaków mazurskich Snails Garden, najpierw przechodzą proces hartowania i potem proces specjalistycznego mrożenia, aby włókna skruszały i nie były "gumowe"!

c_162_145_16777215_00_http___www.snailsgarden.com_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgEkoFarma "Snails Garden" należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Posiadamy doświadczenie i nowoczesny sprzęt, odpowiadający potrzebom pierwszej klasy, gdzie stosowane są odpowiednie praktyki produkcyjne. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków i kawioru w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich świeżości.

Snails Garden @ Bistro Ślimaka

Mazury Zachodnie 

14-400 Krasin 16A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie  

logo