slogan

     

SKUP ŚLIMAKÓW - hodowla ślimaków szkolenia,opłacalność,jak zacząć,opinie,cena.

PRZETWÓRNIA ŚLIMAKÓW (UBOJNIA)

Przyjmiemy zlecenie na przerób ślimaków z produktu powierzonego: winniczki, ślimak hodowlany:
  • gotowe mięso (filety) + muszle do nadziewania,
  • kawior - słoiczek 50 gram, 
  • ślimaki po burgundzku z masłem czosnkowo pietruszkowym klasy extra o zawartości tłuszczu mlecznego min 82% , pakowane w worki po 0,5 -1kg  
  • opakowanie jednostkowe i zbiorczego ( słoik, worki specjalistyczne, etykieta, styrobox, paleta, suchy lód )
  • możliwość magazynowania (chłodnia do 100 ton - żywe ślimaki, mroźnia do 20 ton wyrobu gotowego)
  • produkcja w systemie HACCP (zezwolenie exportowe na EU) możliwość wprowadzenia produktu do hurtowni, sklepu, sieci
  • produkcja pod Państwa logo
  • karta produktu
slimaki mazurskie burgundzku SnailsGardenCała produkcja w naszej przetwórni to wszystko manufaktura - ręczna specjalistyczna praca.

Przygotowujemy filety ślimaka w ściśle określony sposób w naszej przetwórni Eko Snails Garden. Podczas obróbki mięczaków, po usunięciu części niejadalnych pozostaje sama stopa, która jest częścią jadalną. Produkt wysokiej jakości, o ściśle określonym wyglądzie i parametrach. Jakość produkowanego towaru spełnia najwyższe standardy i wymogi co do jakości na rynku zachodnim.

c_162_145_16777215_00_http___www.snailsgarden.com_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgZakład Przetwórstwa Ślimaków Eko Snails Garden należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiadający potrzebom pierwszej klasy, gdzie stosowane są odpowiednie praktyki produkcyjne, system HACCP. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków i kawioru w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich świeżości.

Przetwórstwa ślimaków mazurskich i kawioru 

P.P.H.U EKO SNAILS GARDEN

14-400 Krasin 16A
PL 28040901 WE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.