slogan

     

SKUP ŚLIMAKÓW - hodowla ślimaków szkolenia,opłacalność,jak zacząć,opinie,cena.

PRZETWÓRNIA ŚLIMAKÓW (UBOJNIA)

 

skup slimakowSkup ślimaków (po okresie tuczu), odbywa się tylko i wyłącznie na bazie materiału hodowlanego pochodzącego od Snails Garden. Dowiesz się więcej klikając TUTAJ...

Firma jest pod stałym nadzorem weterynaryjnym i posiada nr PL 28040901 WE zezwalający na skup i przetwórstwo ślimaków od innych podmiotów. 

UWAGA! Przy skupie ślimaków do przetwórni, nie ma znaczenia jakość muszli i jej parametry -  Formularz skupu.

FAKTY 
Rzeczywista, działająca przetwórnia ślimaków hodowlanych na Warmii i Mazurach - Powiat Elbląski.
 
Hodowla ślimaków -  jak zacząć, jaka jest opłacalność, opinie i cena. 
 
skup slimakow snailsgardenNależy zapoznać się z zagrożeniami, postarać się nawiązać kontakt z działającą przetwórnią ślimaków, (nie z pośrednikiem) która jednocześnie zajmuje się hodowlą i ma staż potwierdzony certyfikatami. Internet jak papier, przyjmie wszystko, lecz certyfikat z pieczęcią jest niepodważalny!!!
 
Zanim zdecydujemy się podpisać umowę na kupno reproduktorów i zbyt tuczu, sprawdźmy, z kim mamy do czynienia. Spytajmy, czy skup tuczu odbywać się będzie tylko raz w roku, czy także np. w lecie. Czy ubojnia ślimaków naprawdę istnieje, a nie jest tylko orężem marketingowym. Ma to szczególne znaczenie przy sprzedaży ślimaków ubiegłorocznych i pozaklasowych, tych, które nie osiągnęły parametrów handlowych przed hibernacją, a doskonale nadają się na przetwórstwo mięsne. 
 
ulotka hodowla slimakowPrzetwórnia ślimaków Snails Garden - wystawia zaświadczenia umożliwiające staranie się o dotacje i kredyty. Zapewniamy materiał hodowlany do założenia farmy ślimaków, który spełnia wszystkie wymagania ubojni.
 
Produkcja
Cała produkcja w naszej przetwórni to wszystko manufaktura - ręczna specjalistyczna praca.

Przygotowujemy filety ślimaka w ściśle określony sposób w naszej przetwórni Eko Snails Garden. Podczas obróbki mięczaków, po usunięciu części niejadalnych pozostaje sama stopa, która jest częścią jadalną. Produkt wysokiej jakości, o ściśle określonym wyglądzie i parametrach. Jakość produkowanego towaru spełnia najwyższe standardy i wymogi co do jakości na rynku zachodnim.

 

 

c_162_145_16777215_00_http___www.snailsgarden.com_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgZakład Przetwórstwa Ślimaków Eko Snails Garden należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiadający potrzebom pierwszej klasy, gdzie stosowane są odpowiednie praktyki produkcyjne, system HACCP. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków i kawioru w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich świeżości.

Przetwórstwa ślimaków mazurskich i kawioru 

P.P.H.U EKO SNAILS GARDEN

14-400 Krasin 16A
PL 28040901 WE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.