slogan

     

hodowla ślimaków

PRZETWÓRNIA

 

c_162_145_16777215_00_http___www.snailsgarden.com_images_slimaki_mazurskie.jpgCała produkcja w naszej przetwórni to wszystko manufaktura - ręczna specjalistyczna praca.

Przygotowujemy filety ślimaka w ściśle określony sposób w naszej przetwórni Eko Snails Garden. Podczas obróbki mięczaków, po usunięciu części niejadalnych pozostaje sama stopa, która jest częścią jadalną. Produkt wysokiej jakości, o ściśle określonym wyglądzie i parametrach. Jakość produkowanego towaru spełnia najwyższe standardy i wymogi co do jakości na rynku zachodnim.

 

 

c_162_145_16777215_00_http___www.snailsgarden.com_images_bistro_Kulinarne_dziedzictwo_slimaki_1.jpgZakład Przetwórstwa Ślimaków Eko Snails Garden należy do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, odpowiadający potrzebom pierwszej klasy, gdzie stosowane są odpowiednie praktyki produkcyjne, system HACCP. Hodowla oraz przetwarzanie ślimaków i kawioru w gotowe wyroby odbywa się w tym samym miejscu, co przekłada się na gwarancję ich świeżości.

Przetwórstwa ślimaków mazurskich i kawioru 

P.P.H.U EKO SNAILS GARDEN

14-400 Krasin 16A
PL 28040901 WE
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.