slogan

      

Marszałek odwiedził Meble Wójcik i Ekofarma "Snails Garden"

Marszalek G.M.Brzezin SnailsGardenW dniu dzisiejszym, naszą Ekofarmę "Snails Garden" odwiedził Gabinet Marszałka. Dyrektor P. Zygmunt Kiersz i sam nasz wspaniały Marszałek -  Gustaw Marek Brzezin. Zdradzimy Wam tajemnicę. Marszałek obejrzał produkcję, a na koniec spróbował nasz kawior biały. Oto co napisał na swoim profilu na Facebook.

"Ślimacze tempo rozwoju jest im obce - przedsiębiorstwa na #WarmiaMazury coraz odważniej pokazują rogi! Widzieć, jak od środka pracują Meble Wójcik i Ekofarma "Snails Garden", to widzieć maksimum wykorzystania potencjału regionu. Dziękuję za Waszą codzienną pracę - jest ona przykładem, jak bogactwo naturalne naszych ziem przerodzić w wielkie sukcesy" - Gustaw Marek Brzezin.

Marszalek M.SkalmowskaDziękujemy, to dla nas ogromne wyróżnienie. Obiecujemy, że dołożymy jeszcze większych starań..aby promować nasz region. Wszak to Produkt Warmia Mazury. Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego podjął działania dotyczące wykreowania produktu regionalnego w postaci marki „Produkt Warmii i Mazur”. W tym celu opracowany został specjalny znak o tej nazwie wraz regulaminem jego stosowania. Celem głównym tego działania jest wzrost konkurencyjności i atrakcyjności gospodarczej regionu Warmii i Mazur. 

Marszałek województwa na farmie ślimaków: „Ślimacze tempo rozwoju jest im obce” (+ zdjęcia)

 

 

Tags: ekologiczna hodowla, Ekofarma Snails Garden

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie