Tak będziemy jeść w przyszłości (i tak jadali nasi przodkowie) ??? (film)

jedzenie przyszlosci slimakiKraina Kanału Elbląskiego - zobaczcie co zauważyła Zosia - "Bistro Ślimaka - tak będziemy jeść w przyszłości (i tak jadali nasi przodkowie)"  - Co o tym sądzicie ? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Do 2050 r. Ziemia będzie musiała wyżywić niemal 10 mld ludzi, o 2,5 mld więcej niż obecnie - owady, syntetyczne mięso, dania z proszku, w tabletce. Na jedzenie szkoda będzie czasu, a mięso będzie dla bogatych ? Zosia ma na ten temat inne zdanie! Jak smakuje ślimak z Krainy Kanału Elbląskiego ? 

Zaskoczenie nr 1, 2, 3  - sami zobaczcie, oceńcie i głosujcie - to są "Turystyczne Mistrzostwa Blogerów" Kraina Kanału Elbląskiego, to nie tylko pochylnie. Podróże po Kulturze - Przewodnik na cudowny weekend. 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu   Statkiem po Trawie