slogan

      

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety kosmetyczne.

Warto wzbogacić ofertę o kosmetyki które uwielbiają właśnie wasze klientki, a dzięki którym na pewno wyróżnisz swój gabinet na tle konkurencji.
Klientki indywidualne, także kupią prosto ze źródła - czyli z Farmy Ślimaków SNAILS GARDEN. Zapraszamy do sklepu firmowego on-line...

Znajdziesz nas również w Bazie Usług Rozwojowych PARP - Partner w drodze do sukcesu Twojej Firmy!

Dziękujemy za odwiedziny!

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_02_17_Ostre-Ciecie-_SnailsGarden.jpgPewnie cześć z Was już wie, kto nas ostatnio odwiedził - dziękujemy za moc gratulacji! Na zdjęciu Mariola Piłat Skalmowska - Prezes Snails Garden z najbardziej znanym duetem fryzjerskim w Polsce – Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Panowie nie zwalniają tempa, odwiedzą kolejne salony w Polsce.

Co prawda program "Ostre Cięcie" odwiedził naszą BIO farmę z zupełnie innego powodu, ale o tym dowiecie się z odcinków TTV. Jest to dla nas ogromny wyróżnik, który nadaje sens temu co robimy, w co wierzymy i co chemy Wam przekazać.

 

perly afrodyty snailsgardenKawior Biały. Co ma wspólnego z kosmetologią? Odp: Był ceniony już w starożytności przez mieszkańców Rzymu, a także Egipcjan i Greków, którzy nazywali go "Perły Afrodyty" Jeszcze niedawno osiągalny był jedynie dla najzamożniejszych, dziś jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Ogromna popularność kawioru w kosmetologii wynika z jego wyjątkowo bogatego składu i intensywnego działania.

Zawarta w nim wysoka ilość cennych protein, aminokwasów, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych i soli mineralnych, stanowi ekskluzywną pielęgnację skóry, która potrzebuje regeneracji, głębokiego nawilżenia, odżywienia i ochrony

Serum No.4Jeśli w Twojej łazience nie znajduje się żaden z kosmetyków od Eko Snails Garden - kremy ze śluzem ślimaka. Jeśli zastanawiałaś się na kupnem serum czy kremu ze śluzem ślimaka? To teraz jest doskonała okazja na zamówienie wybranego przez Ciebie kosmetyku w mega niskiej cenie! Specjalnie dla Ciebie, przez cały tydzień obowiązuje promocja na zakupy w sklepie online, telefoniczne oraz stacjonarne.

Ja nie wyobrażam sobie dnia bez użycia mojego cudownego serum No.4 = gdy go nakładam od razu czuję że moja jest bardziej wygładzona i zmarszczki płytsze. Uwielbiam go! Do wszystkich Kobiet... 

Perły Afrodyty w towarzystwie Tamara Gonzalez Perea (znana pod pseudonimem "MACADEMIAN GIRL”) oraz eleganckiego Robert El Gendy.

Co dla nas kobiet, zwłaszcza w pewnym wieku jest ważne, nawet bardzo ?

Perly Afrodyty PnSWygląd kobiety zadbanej, wygląd kobiety pięknej, wygląd kobiety dbającej o siebie. Kobieta zadbana jest bardziej pewna siebie, jest dumna, jest atrakcyjna. Kobieta zadbana czuje się pewniejsza, czuje się piękniejsza, zawsze ma wspaniały nastrój. Ty jesteś taką kobietą, tylko pokaż to nam ! 

Pokaż siebie, wyraź siebie. Bądź wzorem, przykładem dla innych kobiet. I nie, nie, moje drogie, już słyszę wymówki , a po co ? a nie mam dla kogo, a nie mam gdzie. Sama dla siebie. Nikt nie mówi żeby chodzić w niedzielnej kiecce i szpilkach gotować obiad i myć podłogi, chodź pewnie domownicy by się zdziwili.

Masz swój styl i tego się trzymaj, ale zdejmij dres, zastąp bo wygodnymi spodniami, umyj i uczesz włosy, wytuszuj rzęsy, to wszystko, nie musisz nic więcej robić. 

Mariola Piłat Skalmowska

Już istniejące blizny, według badaczy, może pomóc leczyć śluz ślimaków, który ma silne właściwości regeneracyjne.
 
Mariola Piłat-Skalmowska z polskiej firmy Snails Garden produkującej kremy kosmetyczne na bazie czystego śluzu ślimaka, podkreśla, że ma on właściwości silnie regenerujące, odbudowujące, nawilżające, a ponadto jest bogaty w witaminy, alantoinę i kolagen. (PAP)