slogan

      

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety kosmetyczne.

Warto wzbogacić ofertę o kosmetyki które uwielbiają właśnie wasze klientki, a dzięki którym na pewno wyróżnisz swój gabinet na tle konkurencji.
Klientki indywidualne, także kupią prosto ze źródła - czyli z Farmy Ślimaków SNAILS GARDEN. Zapraszamy do sklepu firmowego on-line...

Nasze referencje...

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_04_17_Marszalek-M.Skalmowska.jpgEkofarmę "Snails Garden" odwiedził Marszałek - Gustaw Marek Brzezin.

Oto co napisał, po wizycie na swoim profilu na Facebook - "Ślimacze tempo rozwoju jest im obce - przedsiębiorstwa na #WarmiaMazury coraz odważniej pokazują rogi! Widzieć, jak od środka pracują Meble Wójcik i Ekofarma "Snails Garden", to widzieć maksimum wykorzystania potencjału regionu.

Dziękuję za Waszą codzienną pracę - jest ona przykładem, jak bogactwo naturalne naszych ziem przerodzić w wielkie sukcesy" 

 Mariola Pilat SkalmowskaPodobne życie, zaczyna się po 40-stce! Snails Garden - na straży Twojego piękna - Firma Snails Garden znajduje się w Krasinie na Mazurach Zachodnich, koło Pasłęka. Naszym partnerem jest EkoFarma "Snails Garden", zajmująca się certyfikowaną ekologiczną hodowlą ślimaków i pozyskaniem śluzu ślimaka na potrzeby kosmetyczne. Naszą wspólną misją jest tworzyć dla Was najlepsze kosmetyki, używając do produkcji, naturalnych surowców kosmetycznych.

Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że kosmetyki (prosto z farmy ślimaków) z użyciem BIO śluzu ślimaka, staną się tak popularne - Sposób na Sukces 2019

SnailsGarden Mariola Pilat SkalmowskaGłównym przedmiotem działalności firmy Snails Garden jest produkcja oraz sprzedaż kremów ze śluzu ślimaka, które są najwyższej jakości. Oferowane przez nas kosmetyki świetnie nadadzą się w walce z różnego rodzaju problemami skórnymi. Podczas produkcji kosmetyków korzystamy z naszych własnych receptur, dlatego mogą być Państwo pewni, że są one w pełni bezpieczne dla skóry. - Mariola Piłat Skalmowska.

Organizujemy eventy ze szkoleniami!
• Certyfikat potwierdzający - "udział w zabiegu z wykorzystaniem BIO śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków"

Snails Garden krem sluz slimakaPrzedstawimy Państwu metody pozyskiwania śluzu i kawioru ślimaka z wykorzystaniem w kosmetyce. Profesjonalny kosmetolog wykona dla Państwa zabieg z wykorzystaniem śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków. Zabieg może dotyczyć wybranej części ciała. Jesteśmy pierwszą farmą, która wyznaczyła standardy certyfikowanego chowu ślimaków metodą EKO w Polsce i od 2019r. - jedyną na Warmii i Mazurach z certyfikatem potwierdzającym zgodność, nie tylko na żywe ślimaki, ale także na śluz i jaja ( kawior) ślimaków. Zaopatrujemy wybrane salony SPA, gabinety kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą... 

Szlak Ślimaka! Dołącz do nas!

Połącz w jedną atrakcje! - mapka    Statkiem po Trawie