slogan

      

Krem Pasłęcki ze śluzem ślimaka [100 % ŚLUZ SNAILS GARDEN] - odmładza i usuwa trądzik! Jaki wybrać - opinie! Kraina Ślimaka to Warmia Mazury.

krem slimaka snailsgarden

Podczas Międzynarodowych Targów urody w Poznaniu Look & beautyVISION - uznawanych za największe w Polsce, nasza RODZINNA marka już w 2013 roku zaprezentowała innowacyjne podejście, przedstawiając między innymi kremy na bazie naturalnego 100% śluzu ślimaka w 5 odsłonach: krem do rąk, serię dla mężczyzn, krem po tatuażu, serię Prestige - dzień/noc. 

Aktualne kremy do sprzedaży detalicznej, zapraszamy do sklepu online marki Snails Garden (Kliknij tutaj)

 

krem paslecki produkt warmia mazuryKremy Pasłęckie to nazwa z poczty pantoflowej, a zaczęło się w 2010 roku, kiedy to wyszła pierwsza próba kremów pod marką Snails Garden, czyli Ślimaków Ogród. Wyciąg ze ślimaków hodowanych pod Pasłękiem jest bogaty min w naturalne antybiotyki a dzięki działaniu bakteriobójczemu sprawdza się w przypadku cer problematycznych i trądzikowych. Śluz ślimaka ma przede wszystkim właściwości gojące - wspomaga gojenie się ran, zmian trądzikowych i podrażnień, sprawia że skóra jest gładka, delikatna i czysta, ponad wszystko młoda. 

Na farmie Snails Garden mieszka specjalna odmiana ślimaka śródziemnomorskiego, który wydziela śluz sam naturalnie, przy pomocy pewnych stymulacji w laboratorium. Następnie ślimaki wracają do natury, latem do specjalnych parków hodowlanych, gdzie żywią się mniszkiem lekarskim, a w okresie zimowym śpią w naturalnym stanie hibernacji w specjalnie przygotowanych ,,inkubatorach". Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi hodowcy ślimaków w Polsce rozwinęliśmy sektor kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak! Dla przykładu jak wygląda prawdziwy naturalny śluz pokazuje filmik, który został nagrany na żywo.