slogan

     

KOSMETYKI

sluz slimaka SnailsGarden83% zawartości śluzu ślimaka jako składnika aktywnego!

* certyfikowana POLSKA naturalna hodowla.  Podczas Międzynarodowych Targów urody w Poznaniu Look & beautyVISION - uznawanych za największe w Polsce, nasza RODZINNA marka już w 2013 roku zaprezentowała innowacyjne podejście, przedstawiając między innymi kremy na bazie naturalnego 100% śluzu ślimaka w 5 odsłonach: krem do rąk, serię dla mężczyzn, krem po tatuażu, serię Prestige - dzień/noc. Aktualne kremy do sprzedaży detalicznej, zapraszamy na stronę firmową dedykowaną kosmetykom naszej marki Snails Garden (Kliknij tutaj)


WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY SĄ POLSKIE, CHARAKTERYZUJĄ SIĘ NATURALNYMI SKŁADNIKAMI I INNOWACYJNĄ FORMUŁĄ, CO PRZYNOSI DOSKONAŁE EFEKTY.

kosmetyki ze slimakaŚlimak na twarz - warsztaty kosmetyczne.

Wystarczy wybrać krem z linii Prestige - jedna z kilku naszych wspaniałych propozycji. Ich receptura opiera się na wyjątkowym składniku, jakim jest 100% śluz ślimaka, który jest pozyskiwany prosto z naszej eko hodowli na Mazurach, znajdującej się w Krasinie pod Pasłękiem. Jest to wspaniały składnik, w pełni naturalny, odznaczającymi się wysoką jakością. Nie posiada żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów, dzięki czemu wykazuje się wysoką skutecznością. Nasz krem pozwala uporać się z kłopotami skórnymi.

Wymienić warto chociażby kolagen, elastynę, allantoinę, a także witaminy A, C oraz E. Oprócz tego znajdziemy w nim naturalny antybiotyk niwelujący bakterie, mukopolisacharydy, a także kwas glikolowy. Wszystkie te naturalne proteiny są szybko wchłaniane przez skórę, dzięki czemu efekty naszych kremów są zadziwiające. W krótkim czasie stosowania można przywrócić swojej skórze prawidłowe funkcjonowanie, wpłynąć na jej regenerację, a także w odpowiedni sposób odżywić. Nasze kremy posiadają także w swoim składzie kwas hialuronowy, które opóźniają procesy starzenia się skóry.
 
certyfikat SnailsGardenObecnie na polskim rynku praktycznie nie znajdziemy produktów kosmetycznych i leczniczych, opartych o ekologiczny naturalny śluz ślimaków, nie wspominając o % ilości tej natury, tak jak w kremach marki Snails Garden Cosmetics. Oferujemy jedyny certyfikowany i reklamowany krem ze śluzem ślimaka firmy Snails Garden - 100% śluz z naszej naturalnej hodowli ślimaków śródziemnomorskich! 


Cała tajemnica, jeśli chodzi o śluz ślimaka zawarty w naszych kremach polega na tym, iż posiada on w swoim składzie wiele cennych elementów, co potwierdza Polska Akademia Nauk. Czy rana może zagoić się tak, by nie pozostawić po sobie śladu?  Śluz ślimaków, według badaczy, może pomóc leczyć istniejące blizny, ma silne właściwości regeneracyjne.

Udostępniamy nagranie wideo, które nagraliśmy wraz z Polską Akademią Nauk: