Rezerwacje grupowe

 Należymy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, czyli pionierskiej inicjatywy w zakresie rozwoju rolnictwa społecznego w Polsce.

c_162_145_16777215_00_images_news_2019_09_10_Zagroda_Edukacyjna_Zywe_Muzeum_Slimaka_-SnailsGarden.jpg

ślimaki nadziewaneTurystyka kulinarna jest unikalna i niezapomniana, jest doświadczaniem, w którym obowiązuje zasada: To nie tylko posiłek, ale również wspomnienie...Według raportów Europejskiej Komisji Turystyki, teraz poszukiwane są nowe miejsca-hity, które mogą być oryginalną przygodą kulinarną w Polsce. Jednym z tradycyjnych przysmaków naszego regionu są ślimaki nadziewane. My cofnęliśmy się w czasie o dokładnie 127 lat, aby uzyskać odpowiednią wiedzę i recepturę. Pytaj nas o specjalną ofertę dla Seniorów i studentów. Tym czasem zapraszamy do wyboru naszego menu 2020!
 

c_162_145_16777215_00_https___www.snailsgardencosmetics.com_images_Sklep_Kosmetyki_Snails_Garden_-_krem_ze_sluzem_slimaka_Prestige.jpg

Wymagana rezerwacja - czynne dla grup zorganizowanych od maja do końca września 10.00 -19.00. Pytania: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tel. +48 698 388 531

Snails Garden to także produkcja kosmetyków ze śluzu ślimaka Cornu aspersum. Pochodzący z klimatu śródziemnmorskiego, kilkakrotnie mniejszy od polskiego winniczka, jest zwierzęciem hodowlanym w systemie bio, na naszej farmie ślimaków.

Na miejscu jest sklep firmowy, w którym można zaopatrzyć się w nasze kremy, albo w sklepie online www.kremslimaka.pl

 

Kraina Ślimaka! Dołącz do nas!

Nasz koncept został wybrany do projektu „Dobry biznes na wsi”, w przeprowadzonej kampanii przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich (KSOW) i partnera projektu Polską Organizację Turystyczną. Jest jednym z 20 inspirujących miejsc w Polsce, a sama posiadłość stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych województwa warmińsko- mazurskiego i jest zdecydowanie jednym z najważniejszych punktów na mapie dla miłośników innowacji kulinarnych i kosmetycznych.


Połącz w jedną atrakcje z rejsami po trawie! Mapka dojazdu    Statkiem po Trawie